Koru Bağlıca Ankara 'da 200 bin TL'ye 2+1 daire!

Koru Bağlıca Ankara 'da 200 bin TL'ye 2+1 daire!

Firma: Teknur İnşaat

Proje: Koru Bağlıca Ankara

Teknur İnşaat tarafından Ankara'nın Bağlıca bölgesinde hayata geçirilen Koru Bağlıca Ankara Evleri satışa sunuldu. Projenin fiyatları 200 bin liradan başlıyor...

Koru Bağlıca Evleri projesi Teknur İnşaat'ın girişimi ile Ankara'nın Etimesgut Bağlıca bölgesinde yer alıyor. Toplamda 112 adet daireden meydana gelen Koru Bağlıca  Ankara  projesi 14 kattan oluşan tek blok olarak yükseliyor. Her katında 8 adet dairenin bulunduğu Bağlıca Ankara Evleri projesinin satış süreci başladı. 


Koru Bağlıca Ankara da 200 bin TL ye 2+1 daire!


Tüm dairelerin 2+1 tipinde tasarlandığı Ankara Koru Bağlıca Evleri 'nin konutları 110'ar metrekare alana sahip. Koru Bağlıca Konutları'nın lansman öncesi fiyatları 200 bin lira ile 220 bin lira arasında değişim gösteriyor. 


Henüz kredi kullanmaya uygun olmayan Koru Bağlıca Ankara Evleri 'nin ödemesinde daire bedelinin yüzde 60'ı peşin alınıyor ve kalan miktar için tapu teslim tarihine kadar vadelendirme yapılıyor. 


Koru Bağlıca Ankara da 200 bin TL ye 2+1 daire!


Dairelerin dışında bir de alışveriş alanının bulunduğu Koru Bağlıca projesinde teslimatlar 2015 yılında yapılacak. Projenin içinde güvenlik hizmeti ve otopark gibi imkanlar mevcut. Bağlıca Mahallesi, Zirve Caddesi, No: 61/A Bağlıca / Etimesgut / Ankara

Web adresi: http://korubaglica.com/

Telefon: 0312 234 34 25

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor