Kösoğlu Apartmanı yeniden inşa süreci için sözleşme imzalandı!

Kösoğlu Apartmanı yeniden inşa süreci için sözleşme imzalandı! Kösoğlu Apartmanı yeniden inşa süreci için sözleşme imzalandı!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Adım Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Kösoğlu Apartmanı yeniden inşa süreci için sözleşme imzalandı.Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Adım Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Kösoğlu Apartmanı yeniden inşa süreci için sözleşme imzalandı.


Kap Açıklaması:

6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun kapsamında kentsel dönüşüm sürecine girmiş olan ve toplam 5 bağımsız bölümü Şirketimiz portföyünde yer alan; İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Caddebostan Mahallesi, 106/4 Pafta, 368 Ada, 25 Parselde konumlu Kösoğlu Apartmanı'nın (Caddebostan Binası) yeniden inşa sürecinde hizmet almak üzere, Şirketimizin de dahil olduğu Kat Malikleri Kurulu ve akabinde Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından alınan karar neticesinde CNV Yapı Mimarlık San.Tic.Ltd.Şti. ile ana yüklenici hizmet sözleşmesi imzalanmıştır.