Koton 7. Cadde Mağazası için Halk GYO'ya ne kadar kira ödüyor?

Koton 7. Cadde Mağazası için Halk GYO'ya ne kadar kira ödüyor?Halk GYO'nun, Ankara Çankaya ilçesine bağlı Yukarı Bahçelievler Mahallesi'nde yer alan 455 metrekarelik dükkanda kiracı olan Koton 7. Cadde Mağazası aylık ne kadar kira ödemesi yapıyor?Halk GYO'nun,  Ankara  Çankaya ilçesine bağlı Yukarı Bahçelievler Mahallesi'nde yer alan 610 metrekare arsa alanı olan bodrum+zemin+3 Normal kattan oluşan binasında yer alan mağazasında kiracı. Bahçelievler Aşkabat Caddesi üzerinde yer alan Koton 7. Cadde Mağazası 455 metrekare alana sahip.


Koton 7. Cadde Mağazası için Halk GYO'ya aylık 45 bin TL olmak üzere yılda 540 bin TL kira ödemesi yapıyor. Halk GYO portföyünde yer alan gayrimenkulün satışında ise belirlenen değer KDV hariç 7 milyon 735 bin TL.


Koton 7. Cadde Mağazası Bahçeli İki Parkı, Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu, Bahçelievler Merkez Camii, Akdeniz Caddesi, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Adnan Ötüken Parkı ve Milli Kütüphane'nin yakın çevresinde yer alıyor. Koton 7. Cadde Mağazası Akdeniz Bulvarı’na 570 metre, Milli Kütüphane ’ye 600 metre, Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali’ne 1,5 kilometre mesafede yer alıyor.


Koton 7. Cadde Mağazası için Halk GYO


Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com