Koza Plaza'da 3 bin 500 dolara kiralık ofis!

Koza Plaza'da 3 bin 500 dolara kiralık ofis!

Koza Plazada kısa süreli ofis kiralamak mümkün. Proje kapsamında yer alan ofislerin kiralama bedelleri 3 bin 500 dolardan başlangıç gösteriyor... Projede satılık ofisler de bulunuyor. Bu ofislerin fiyatları ise 1 milyon 150 bin dolardan başlıyor

Garanti Kozanın, 2006 yılında  inşaa ettiği Koza Plazada kısa süreli ofis kiralamak mümkün. Kiralama opsiyonları içinde bir aylık ofislerin bulunduğu hazır ofis sistemi iş dünyasında büyük ilgi görüyor.

Koza Plaza, home office çalışanlar, yalnızca toplantı yapmak için İstanbula gelmek isteyenler ve proje bazlı çalışanlar için aylık ofis ve günlük toplantı odası kullanım fırsatları sunuyor. Modern bir plazada ofis kullanmak isteyenlere Koza Plaza, ofisleri aylık sürelerle kiralıyor.

Hazır ofis adıyla sunulan bu sistemde ihtiyaca yönelik olarak, 16 metrakareden 100 metrekareye kadar ofis seçeneklerinden seçim yapabilen işletmeler, arzu ederlerse ofis yönetimi için gerekli tüm teknik ekipmaları da bu sistem içinde alabiliyorlar.

Esenler'de yer alan proje kapsamında yer alan ofislerin fiyatları 1 milyon 150 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Kiralama bedelleri ise 3 bin 500 dolardan başlıyor. Projede fiyatların farklılıkları katlarına, cephelerine göre değişiyor. Satılık ofisler için hem şirket bünyesinde 48 ay vadelendirme yapılıyor hem de banka kredisi kullanılıyor.

Ofis tasarımı ve kurulumu gibi zaman alabilecek hizmetler, Koza Plazanın hazır ofis sisteminde işletmeler için temin ediliyor. Ofis dekorasyonu dışında telefon trafiğini yönlendirecek, gelen misafirleri tercih edilen doğrultuda karşılayacak bir sekreter de sağlanıyor. Telefon hattı, internet erişimi, teknik destek, temizlik gibi sıklıkla ihtiyaç duyulan tüm büro hizmetleri de sistem içinde yer alıyor. Geçici olarak kiralanabilen hazır ofisler için ayrı bir kurulum bedeli, ofis aidatı, eletrik, su gibi fatura bedelleri talep edilmiyor. Koza Plaza ofislerindeki hazır ofis kira bedeli metrakere ve alınan hizmetlere göre farklılık gösteriyor.

A sınıfı plaza olarak nitelendirilen Koza Plaza, özellikle, tekstil, medikal, dış ticaret ve inşaat alanında faaliyet gösteren yabancı sermayeli şirketler tarafından tercih ediliyor. Her biri 165 m yükseklikte 44 katlı 2 bloktan oluşan Koza Plaza, her türlü teknik donanıma sahip. VRV sistemi ile klimatize edilen ofisleri, yüksek enerji tasarrufu, bağımsız havalandırma sistemi, fiber optik ağı, tüm sosyal donatıları ile yöneticilerin ve çalışanların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

TEM yolu üzerinde bulunan Koza Plaza, 125 bin metrekarelik toplam inşaat alanı, 44 bin metrekarelik otopark alanı, 3 katlı AVMsi ile hizmet veriyor. Yüzde 80 doluluk oranına sahip olan Koza Plazada şu an 10u Garanti Koza tarafından satışa sunulan toplam 25 satılık ofis bulunuyor. TEM otoyolu girişinde tek plaza olma özelliğine sahip Koza Plaza, ulusal ve uluslarararası bir çok kuruluşun genel merkezine ev sahipliği yapıyor. Koza Plaza malikleri, hedeflerini ve yeni projelerini, Koza Plazanın sunduğu imkanlar, sağladığı gelişmiş altyapı ile büyütüyor.

0212 438 17 94

www.kozaplaza.com

 

 


Kübra Genç/Emlakkulisi.com