Kozakoru çamlıca, 8 Kasım'da satışa çıkacak!

Kozakoru çamlıca, 8 Kasım'da satışa çıkacak!Garanti Koza, 2010 yılı sonunda inşaasına başlayacağı Kozakoru çamlıca projesini  8 Kasım'da görücüye çıkaracak. Proje, İstanbul"un merkezi olan Büyük çamlıca"da yükselecek


Kozakoru çamlıca, 1948 yılından beri yurt içi ve yurt dışında üstlendiği projelerde kazandığı başarı, kalite ve güvenirliği sayesinde Türk inşaat sektörünün öncü şirketlerinden biri haline gelen Garanti Koza'nın yeni projesi.

2010 yılı sonunda inşaasına başlanacak olan Kozakoru çamlıca, İstanbul"un merkezi olan Büyük çamlıca"da yükselecek. Saydam evler konsepti ile yola çıkılan proje, yüksek standartlı konutları bünyesinde barındırıyor. Koza Koru çamlıca projesinin tasarımında ünlü mimarlık ofisi Tabanlıoğlu"nun imzası bulunuyor. Küçük çamlıca"nın değerine değer katacak olan proje, geleneksel ve çağdaş Türk mimarisinin sentezinden oluşuyor. Yeşillikler içinde, ultra lüks konut projesi Koza Koru çamlıca; tamamı ile saydam cepheleri ve yüksek tavanları ile ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Koza Koru çamlıca, Garanti Koza Yönetim Kurulu Başkanı şžükrü İlkel, Garanti Koza Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Murat Binark, Garanti Koza Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Baykal, Garanti Koza Pazarlama Sorumlusu Coşkun Erginer ve Mimar Murat Tabanlıoğlu"nun katılımlarıyla 8 Kasım'da görücüye çıkacak.