06 / 07 / 2022

Kripto paralarda deprem! Terra LUNA Coin sonrasında şimdi de...

Kripto paralarda deprem! Terra LUNA Coin sonrasında şimdi de...

Yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan kripto paralarda yeni kriz baş gösterdi. Terra LUNA Coin'den sonra şimdi de o coinde endişeler arttı. İşte konu ile ilgili merak edilen detaylar...Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs döneminde uygulanan ultra gevşek para politikaları ile bir rüzgar yakalayan fakat son dönemlerde düşkeye başlayan Bitcoin ve kripto para piyasasında yaşananlar yatırımcıların güvenini sarstı.

Kripto paralarda deprem! Terra LUNA Coin sonrasında şimdi de...

Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, Terra LUNA Coin'den sonra şimdi de o coinde endişeler arttı. İşte konu ile ilgili merak edilen detaylar...

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.