02 / 07 / 2022

Kripto paralarda son durum ne oldu? İşte o artışlar!

Kripto paralarda son durum ne oldu? İşte o artışlar!

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto paralarda yaşanan gelişmelere göre, Shiba Coin ve Dogecoin'de sırasıyla yüzde 26 ve yüzde 7'lik bir artış görüldü.Son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto paralarda yaşanan gelişmelere göre, Shiba Coin ve Dogecoin'de sırasıyla yüzde 26 ve yüzde 7'lik bir artış görüldü.

Kripto paralarda son durum ne oldu? İşte o artışlar!

The Economic Times'ın aktardığına göre, kripto paraların şahı bitcoin 41 bin 600 doların üzerine çıktı ve bir günde yüzde 12'ye yakın değer kazandı. Yine yaşanan gelişmelere göre, bitcoin son 2 haftanın en yüksek seviyesine ulaşırken son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para piyasasındaki artış bugün de devam ediyor.

The Economic Times'ın aktardığına göre Dogecoin yüzde 7'den fazla arttı, Shiba Inu (SHIB) da yüzde 26 yükseliş kaydetti.

Kripto paralarda son durum ne oldu? İşte o artışlar!

En büyük ve en popüler NFT platformları hangisi?

Kripto paralarda son durum ne? Bitcoin, Amazon'dan güç aldı!

Emlakta 2022 nasıl geçecek?Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.