10 / 08 / 2022

Kripto parası olanlar dikkat! Tüm paranızı kaybedebilirsiniz!

Kripto parası olanlar dikkat! Tüm paranızı kaybedebilirsiniz!

Yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan kripto paralarla son dakika uyarısı geldi. İşte kripto yatırımcılarını yakından ilgilendiren o uyarı...Avrupa Menkul Kıymetler ve Piyasalar Otoritesi (ESMA), Avrupa Bankacılık Otoritesi (EBA) ve Avrupa Sigorta ve Emeklilik Otoritesi (EIOPA), son zamanlarda yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan kripto paralarla ilgili olarak yaptıkları açıklamada, tüketicilere çok önemli uyarılar yaptı.

Kripto parası olanlar dikkat! Tüm paranızı kaybedebilirsiniz!

Söz konusu açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Tüketiciler, bu varlıkları satın alırlarsa yatırdıkları tüm paraları kaybetme ihtimaliyle karşı karşıya kalırlar" 

"Tüm paranızı kaybedebilirsiniz" uyarısının yapıldı açıklama haberimizde yer alıyor. İşte o açıklama...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.