01 / 07 / 2022

Kurbanlık fiyatları aldı başını gitti! Küçükbaş ve büyükbaş fiyatlarına bakan bir daha bakıyor

Kurbanlık fiyatları aldı başını gitti! Küçükbaş ve büyükbaş fiyatlarına bakan bir daha bakıyor

Kurban Bayramı'nda kurban kesmek artık hayal oldu. Etin kilosu almış başını giderken 2022 kurbanlık fiyatları ne kadar oldu? İşte detaylar...Etin kilosunun artması ile birlikte bu Kurban Bayramı, kurban kesmek hayal olacak. İşte 2022 kurbanlık fiyatları…

Kurban Bayramı’na yaklaşık bir ay kalmışken etin kilosunun fiyatının da yüksek meblaları görmesi ile birlikte en çok merak edilen konulanlardan biri de kurbanlık hayvanların fiyatları.

 Kurbanlık fiyatları aldı başını gitti! Küçükbaş ve büyükbaş fiyatlarına bakan bir daha bakıyorSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.