Kurtköy Blue Planet projesi! 18 ay sonra teslim!

Kurtköy Blue Planet projesi! 18 ay sonra teslim! Kurtköy Blue Planet projesi! 18 ay sonra teslim!

Firma: Şenkaya İnşaat

Proje: Blue Planet Kurtköy

Kurtköy Blue Planet projesi 18 ay sonra teslim ediliyor. Şenkaya İnşaat imzasını taşıyan Kurtköy Blue Planet Evleri projesinde yaklaşık 400 adet konut inşa edilecek...
Blue Planet projesi  Şenkaya İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor. Şenkaya İnşaat Blue Planet Evleri projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Pendik'e bağlı Kurtköy'de inşa ediliyor. Kurtköy Blue Planet projesinde yaklaşık 400 konut yer alıyor.


Kurtköy Blue Planet projesi 4 blok olarak yükseliyor. Kurtköy Blue Planet projesinde iki blok 11 katlı olarak tasarlanırken, diğer iki blok az katlı olarak inşa ediliyor. Kurtköy Blue Planet projesi 18 ay sonra teslim ediliyor.


Kurtköy Blue Planet projesi Şenkaya İnşaat'ın Garden Planet projesinden sonra ikincisi oluyor. Kurtköy Blue Planet projesinde 1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor.


Kurtköy Blue Planet projesinin tanıtım ofisi ile 0212 286 40 90 telefon numarasını arayarak irtibata geçebilirsiniz. Kurtköy Blue Planet projesinde cafe, yüzme havuzu, sauna, fitness, çocuk oyun alanları, spor alanları gibi sosyal imkanlar bulunuyor.Telefon : 0 212 286 40 90


projeye sor