Kurtköy Helenium Wings adres bilgileri!

Kurtköy Helenium Wings adres bilgileri!	Kurtköy Helenium Wings adres bilgileri!

Firma: Başarır İnşaat

Proje: Helenium Wings

Kurtköy Helenium Wings adres bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. 5 blok halinde inşa edilen Kurtköy Helenium Wings projesinde daire teslimlerinin Haziran 2015' te gerçekleşmesi planlanıyorBaşarır İnşaat  Helenium Wings  İstanbul Anadolu yakasında Kurtköy'de yer alıyor. Kurtköy Helenium Wings adres bilgilerinden önce projeden bahsedelim.


Başarır İnşaat imzası ile inşa edilen Helenium Wings projesi 5 blok halinde hayata geçiriliyor. Helenium Wings'te toplam 357 adet daire ve 27 adet dükkan bulunuyor. Proje stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde tasarlandı.


Başarır İnşaat Helenium Wings ne zaman teslim sorusuna Haziran 2015 olarak yanıt veriliyor. Kurtköy Helenium Wings fiyatları hakkında detaylı bilgi için 0216 702 10 00 numaralı hattan Helenium Wings satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.


Başarır İnşaat Helenium Wings ödeme kapsamında yüzde 1 peşinat veriliyor. Yüzde 24'ü teslimlerde, kalan tutar ise banka kredisi ile vadelendirilebiliyor. Ayrıca yüzde 25 peşinatla firma bünyesinde 24 ay 0 faiz imkanıyla taksitlendirilebiliyor.


Kurtköy Helenium Wings adres bilgileri!

Kurtköy Helenium Wings adres bilgileri: Yenişehir Mahallesi Eşref Bitlis Bulvarı, No:3 Kurtköy Pendik, İstanbul


Helenium Wings Kurtköy iletişim

Telefon: 0216 702 10 00

Web adresi: www.heleniumwings.com


projeye sor