Kurtköy Viaport Houses Evleri'nde 190 bin TL'ye!

Kurtköy Viaport Houses Evleri'nde 190 bin TL'ye! Kurtköy Viaport Houses Evleri'nde 190 bin TL'ye!

The World of Via/Port projesinin devamı niteliğinde gerçekleştirilecek olan Houses & Suites projesi, gerek mimari gerek sunduğu yaşam tarzı ile bölgeye değer katacakToplamda 42 bin metrekarelik bir arazi üzerine konumlandırılan 4 blok ve Villa kısmındaki ünitelerden oluşan 617 dairelik projede daire büyüklükleri 57 metrekareden başlayıp 205 metrekare kadar gidiyor.

The World Of VIA/Port projesinin son halkası olan Houses & Suites, gerek mimarisi gerek sosyal yaşam alanlarıyla, gerekse sunduğu ayrıcalıklı etkinlikleriyle ve konumuyla dikkatleri üzerine çekerek öne çıkıyor. Tüm siteyi kuşatan ağaç kenarlarında uzanan su yollarını kat ederek evinize gidiyorsunuz. Houses &Suites"in toplam alanının yüzde 80"i özel peyzajla düzenlenmiş yeşil alana ayrıldı. Yapay göletler, yürüme alanları, süs havuzları, dinlenme yerleri, çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebileceği oyun alanları emrinize amade olacak.

Teslim tarihi 2013 yılının sonu olarak belirlenen Viaport Houses and Suites, 9 katlı bloklar halinde yükseliyor. Yüzde 70"ini 1+1 suitlerin oluşturduğu Houses & Suites, modern rezidans yaşantısını doğayla iç içe sunacak. Kurtköy'de gerçekleştirilen projede concierge hizmeti, 7/24 call center, vip transfer servis hizmeti, alışveriş servisi, gayrimenkul yatırım danışmanlığı, profesyonel sağlık danışmanlığı, ambulans hizmeti, veterinerlik danışmanlık hizmeti, teknik destek hizmeti, terzi ve lostra, kuru temizleme, 10-100 kişi arası özel davet hizmetleri ve Crowne Plaza Istanbul Asia bünyesindeki olanaklardan faydalanma imkanı bulunuyor.

Dairelerin satış fiyatları metrekaresi 2 bin 950 TL"den 4 bin TL"ye kadar şerefiye ve daire tiplerine göre değişiyor. Projede konut fiyatları ise 190 bin TL ile 900 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Banka kredisi seçenekleri dışında Bayraktar finans sistemi ile 2 seneye kadar vade farksız ödeme imkanı sunuluyor.

444 8 842

http://www.viaporths.com/

 

Zeynep Karabağ/Emlakkulisi.com