Kuzeyli İzolasyon İnşaat Müteahhitlik Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Kuzeyli İzolasyon İnşaat Müteahhitlik Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu! Kuzeyli İzolasyon İnşaat Müteahhitlik Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Kuzeyli İzolasyon İnşaat Müteahhitlik Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Erkan Köymen tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!


Kuzeyli İzolasyon İnşaat Müteahhitlik Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Erkan Köymen tarafından kuruldu. 


Kuzeyli İzolasyon İnşaat Müteahhitlik Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi iş konusu; 1-Her türlü konut, fabrika, atölye ve benzeri binalara çatı izolasyonu, dış cephe izolasyonu yapmak.Isı yalıtımlı,giydirmeli dış cephe kaplama işleri yapmak. 2- Her türlü binaların ısı ve su yalıtım malzemelerinin imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 3-Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethaneinşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak..ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işlerKuzeyli İzolasyon İnşaat Müteahhitlik Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Adres; Adnan Kahveci Mah.Davut Paşa Cd.B Blok Apt.No.10/2/23 Beylikdüzü