Çukurova Balkon

Kuzguncuk Yapı Malzemeleri Mimarlık Hafriyat Orman Ürünleri ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kuzguncuk Yapı Malzemeleri Mimarlık Hafriyat Orman Ürünleri ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Kuzguncuk Yapı Malzemeleri Mimarlık Hafriyat Orman Ürünleri ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kuzguncuk Yapı Malzemeleri Mimarlık Hafriyat Orman Ürünleri ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Erdoğan Gül tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Kuzguncuk Yapı Malzemeleri Mimarlık Hafriyat Orman Ürünleri ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi  Erdoğan Gül tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

 

Kuzguncuk Yapı Malzemeleri Mimarlık Hafriyat Orman Ürünleri ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi  iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. -. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler,tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

 

Kuzguncuk Yapı Malzemeleri Mimarlık Hafriyat Orman Ürünleri ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi  adres; ÇAKMAK MAHALLESİ İKBAL CAD. NO:24/8 ÜMRANİYE