Kylie Jenner'ın 50 milyon dolarlık evi!

Kylie Jenner'ın 50 milyon dolarlık evi! Kylie Jenner'ın 50 milyon dolarlık evi!

Kim Kardashian'ın üvey kardeşi olan Kylie Jenner henüz 21 yaşında ama serveti dudak uçuklatıyor. Kylie Jenner'ın servetinin 1 milyar dolara ulaştığını söyleniyor. 


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol alan ünlü yıldız güzelliğinin yanı sıra yaşantısıyla da dikkat çekiyor. Tam ismiyle Kylie Kristen Jenner, 10 Ağustos 1997 yılında Los Angeles'te dünyaya geldi. Bruce Jenner ve Kris Jenner'ın kızı olan 21 yaşındaki yıldız; Kendall Jenner'ın küçük kardeşi, Kourtney, Kim, Khloe ve Rob Kardashian'ın ise üvey kardeşi. Kylie'nin ayrıca baba tarafından 4 üvey kardeşi daha var.

Kylie Jenner Calabasas'taki ilk evini 17 milyon dolara, 17 yaşındayken satın aldı. 5 bin 100 metrekarelik Toscana tarzı ev, 6 yatak odası ve 6 banyodan oluşuyor. Ayrıca, Hidden Hills'te üç evi var. Biri, 6 yatak odası, 7 banyodan meydana geliyor. Fiyatı, yaklaşık 6 milyon dolar. Bu ev, annesi Kris Jenner ile aynı mahallede bulunuyor. Daha sonra bu evin yanındaki bir başka malikaneyi, kişisel ofisi olarak kullanmak için satın aldı. 5 bin metrekarelik, 4 yatak odalı, 4 banyolu köşk, şu an Kylie Kozmetik merkezi olarak hizmet veriyor. Aynı bölgede bir malikanesi daha var. 13 bin metrekarelik, 8 yatak odası, 11 banyolu mega-malikane, 12 milyon dolara alındı.

İşte Kylie Jenner'ın muhteşem evinden bazı kareler...