Legend Life Konutları geliyor! Yeni proje!

Legend Life Konutları geliyor! Yeni proje! Legend Life Konutları geliyor! Yeni proje!

Firma: Yükselen Koleji Eğitim A.Ş.

Proje: Legend Life

Legend Life projesi, Ankara Mamak'ta Yükselen Koleji Eğitim A.Ş. imzası ile inşa ediliyor. Proje, 240 konut ve 66 ticari alandan meydana geliyor..


Legend Life projesi, Yükselen Koleji Eğitim A.Ş. tarafından Ankara'nın Mamak İlçesi'ne bağlı Üreğil Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. 115 milyon TL mal olacak proje 25 bin 109,50 metrekare yüzölçümlü alan üzerinde 2 blok halinde yükselecek.

Legend Life'ta A blokta 29 normal kat, 1 zemin ve 2 bodrum olmak üzere 32 katta 121 adet daire ve 53 Ticari dükkan, B Blok ise 29 normal kat, 1 zemin ve 2 bodrum olmak üzere 32 katta 119 adet daire Ve 13 Ticari dükkan olmak üzere toplam 240 konut ve 66 ticari dükkan yer alıyor.

Projede ayrıca sosyal alanlar, dükkan, ofis, otopark ve bahçe düzenlemesinin de yapılması planlanıyor.

Planlanan konutların güney istikametinde kuş uçuşu 30 metre mesafede en yakın Konutlar bulunuyor. Yine aynı yönde yaklaşık 70 metre mesafede Alışveriş merkezi, Batı istikametinde yaklaşık 130 metre mesafede Alışveriş merkezi ve aynı yönde yaklaşık 30 metre mesafede Doğukent Caddesi, kuzey istikametinde yaklaşık 70 metre mesafede Okul yer alıyor. Ayrıca proje alanına otobüs ve özel toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabiliyor. 

Projenin inşaat aşamasının 3 yılda bitirilmesi ve 2021 yılının sonunda teslim edilmesi öngörülüyor.

 

Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

 


projeye sor