Leoland Amerikan Evleri'nde 390 bin dolara!

Leoland Amerikan Evleri'nde 390 bin dolara!Silivri'de projelendirilen Leoland Amerikan Evleri'nde 330 metrekarelik ikiz villalar 390 bin ile 430 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.


Aslan Holding tarafından Silivri'nin Çanta Beldesi'nde inşa edilen projede fiyatlar 390 bin ile 430 bin dolar arasında değişiyor. 22 bin dönüm arazi üzerinde 15 ikiz halinde toplam 30 villadan oluşan Leoland Amerikan Evleri için Finansbank özel kredi imkanı sunuyor.

İnşaatına 2000 yılında başlanan projede, satılan her ev 3 ay içersinde tamamlanarak teslim ediliyor. Çelik çerçeve sistemiyle inşa edilen ve 330 metrekare özel bahçelere sahip olan villaların her biri deniz manzarasına sahip. Plaja 300 metre mesafede yer alan Leoland Amerikan Evleri'nin sosyal tesisleri içinde spor sahaları, çocuk oyun parkı, sauna, spor salonu ve yetişkin ve çocuk ayrı olmak üzere iki açık yüzme havuzu bulunuyor. Yaz kış oturuma hazır projede ayrıca, bahçe hizmetleri, teknik servis, her daireye iki araçlık otopark, hayvan sahipleri için özel çözümler, internet altyapısı, çevre aydınlatma sistemleri, uydu yayını, dahili telefon hattı ve 24 saat kamera kontrollü güvenlik sistemi yer alıyor.

www.leolandevleri.com

info@leolandcity.com

Tel: 0 212 630 78 59

Projenin görsel galerisi için tıklayınız...