Levent Life Residence II fiyatları 375 bin dolardan başlıyor!

Levent Life Residence II fiyatları 375 bin dolardan başlıyor!LeventLIFE, Baray İnşaat, İmaj İnşaat ve Svot Yapı tarafından 100 milyon Dolarlık bir yatırımla hayata geçiyor. İki kule şeklinde yükselen proje, 144 rezidans ve 64 ofisten oluşuyor.


LeventLIFE Residence II ile şehrin merkezinde yalın ve akıllı bir hayat yükseliyor. Svot Yapı, Baray ve İmaj İnşaat’ın İstanbul Levent’te inşa ettiği LeventLIFE Residence II, A+ konseptten oluşan 144 rezidans daire ile yaşayanlarına şehrin merkezinde bulunması, kolay ulaşımı ve estetik mimarisiyle gerçek lüksü yaşatmaya hazırlanıyor. Konforlu rezidans hizmetiyle Levent’te yükselen LeventLIFE Residence II’de, 58 metrekareden 232 metrekareye kadar farklı tercihlere hitap eden 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve Penthouse konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatları 375 bin Dolardan başlayan proje banka kredisine de uygun. Teslimi 2016 yılı sonunda yapılacak alanların yüzde 50’si satıldı.


Konfor, yalınlık, güven ve teknolojiyi uyumla bir araya getiren LeventLIFE Residence II, ‘akıllı ev’ konseptiyle misafirlerini ağırlıyor. Rezidans içerisinde kullanılan ankastre eşyalar, vitrifiye ve armatürler gibi tüm malzemeler lider markaların imzasını taşıyor.


Zengin sosyal donatılara sahip, I. Levent, Dereboyu Caddesi’nde yükselen LeventLIFE Residence II, 25 kattan oluşuyor, mimarisi ise Mimark imzası taşıyor. Proje, rezidans sahiplerine restaurant, cafe ve oyun odası ile gu?nlu?k yaşamın stresinden uzaklaşma imkanı sunarken, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odası ile sağlık ve huzur dolu anları da mümkün kılıyor.


LeventLIFE Residence II, İstanbul’un iş ve sosyal yaşamının merkezi olarak kabul edilen dolayısıyla trafiğin de yoğun olduğu bölgede park yeri sorununu da ortadan kaldırıyor. Projede her bağımsız bölu?m için bir araçlık kapalı otopark, vale hizmeti ve misafir otoparkı var. Uluslararası Standartlarda Deprem ve Yangın Güvenliğine sahip LeventLIFE Residence II’de kapalı devre güvenlik kameraları, 7/24 güvenlik hizmeti ile huzurlu bir yaşam mümkün. Jeneratör sistemiyle enerjinin kesintisiz olduğu projede ayrıca iki adet yolcu, ayrıca bir adet de yük asansörü yer alıyor.


LeventLIFE OFFICE ile İş Yaşantınıza Ayrıcalık Katın.


LeventLIFE Residence II’nin yanında iş hayatının kalbi olmaya aday bir kule daha yükseliyor. Svot Yapı, Baray ve İmaj İnşaat tarafından, İstanbul Avrupa yakasının gözbebeği Levent’de hayata geçirilen LeventLIFE OFFICE, dünya standartlarında çalışmak, kendilerine hareket kolaylığı sağlamak ve şehir yaşantısından kopmak istemeyen şirketler için tasarlandı.


LEED Gold Sertifikası kriterlerine göre hazırlanan proje toplam 24 kattan oluşuyor. 107 metrekare ile bin metrekare arasında değişen farklı ofis alternatiflerinin sunulduğu proje, A+ ofis ayrıcalığına sahip 64 ofisten oluşan oluşuyor ve 2016 yılı sonunda teslim ediliyor. Banka kredisine uygun LeventLIFE OFFICE’in satış fiyatları 772 bin Dolardan başlıyor.


İş hayatına ve iş yaşamına yeni bir soluk getirecek olan proje mimarisi ile dikkat çekiyor. LeventLIFE OFFICE’in her katında bulunan açılır pencereleri, aynı zamanda katlardaki 23 metrekare bahçeleri ile kapalı ofis ortamından uzaklaşmak ve enerji dolu bir ara vermek isteyenler için muhteşem bir fırsat. LeventLIFE OFFICE projesinde toplantıların ve keyifli sohbetlerin yapılabileceği cafe ve restoranlar, iş stresinden uzaklaşmak isteyenler için de oyun odasını unutmadı. Proje, içerisinde yer alan yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası ile sosyal yaşam imkanları ile aynı zamanda bir yaşam alanı.


LeventLIFE OFFICE projesinde, kablolu TV, uydu sistemi, fiber optik kablolama sistemi ve fiber optik ADSL ile çalışanların iş yaşamına güçlü teknolojik altyapı sunuyor. Jeneratör sistemiyle projede kesintisiz enerji sağlayan LeventLIFE OFFICE, geleceğin konseptiyle tasarlanan elektrikli araç şarj ünitesi ile doğaya ve çevreye verdiği önemi bir kez daha vurguluyor.


İş dünyasının kalbi Levent’te en büyük sorunlar arasında yer alan otopark sorununa çözüm getiren LeventLIFE OFFICE, yedi katlı otoparkında her bağımsız bölüm için bir araçlık kapalı otopark ve vale hizmeti ile birlikte misafir otoparkı imkanı sağlıyor. 7/24 güvenlik hizmeti ve kapalı devre güvenlik kameraları da bulunuyor.