Levent Loft Bahçe'de 100 metrekare 510 bin dolara

Levent Loft Bahçe'de 100 metrekare 510 bin dolara

Büyükdere Caddesi'nde inşa edilen Levent Loft'ta konut fiyatları 510 bin dolardan başlıyor.


Türkiye'deki konut anlayışına yenilikçi ve çağdaş bir yaklaşım getiren "Levent Loft" projesinin ikinci etabı geçen hafta satışa sunuldu. Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Yıldız Holding bünyesindeki Sağlam İnşaat tarafından hayata geçirilen projenin mimari konsepti ve detay projesi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor. Büyükdere Caddesi'nde inşa edilen residence projelerinden biri olan Levent Loft II. Etap'ında daire büyüklükleri 100 ile 210 metrekare arasında değişiyor. Projede konut fiyatları 510 bin dolardan başlıyor.

Garanti ve Finansbank ile yapılan özel anlaşma çerçevesinde YTL, euro ve dolar bazında verilen kredilerle 20 yıla kadar taksit imkanı sunuluyor.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Levent Loft'un büyüklükleri 100 ile 210 metrekare, fiyatları da 510 bin ile 1 milyon 500 bin dolar arasında değişen 82 dairelik projeye yaklaşık bin kişiden talep geldiğini açıkladı.

İstanbul'da, merkezi iş alanı olarak gelişen Maslak-Levent aksında, loft konseptiyle inşa edilen ilk dönüşüm projesi Levent Loft'un devamı olan Levent Loft Bahçe, "soft loft" konsepti ve iç bahçeleriyle şeffaf bir konut bloğu olarak yükseliyor. Proje 82 konuttan oluşuyor. Levent Loft II. Etap, zemin ve asma katı hariç 22 kattan ve 16 farklı daire tipinden oluşuyor. Projede 82 konut inşa edilecek. Levent Loft Bahçe'nin 2009 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Tasarımın bir parçası olarak saklanmadan bırakılan tesisat, kolon ve kirişleri, brüt beton tavanı ile geleneksel loft yerleşim planında tasarlanan Levent Loft Bahçe, yükselerek kazandığı manzaradan optimum yararlanmak üzere tabandan tavana uzanan tek parça geniş camlarla, katlar arasında yer alan  iç bahçeleriyle yeni ve liberal bir loft ve yaşam anlayışı sunuyor.

Levent Loft Bahçe'de her daire için ayrılmış kapalı otopark ve depo alanı, çok amaçlı kullanıma uygun salon ve toplantı odaları, Lounge&Bar ve Concierge, 24 saat hizmet veren resepsiyon, 700 metrekarelik SPA& Fitness ve yazın yarı açılabilen kapalı havuz, güneşlenme terası ve bar bulunuyor. SPA alanı Türk Hamamı, sauna, steam, masaj ve personal training odalarından oluşuyor.

Levent Loft  nerede?

İş hayatına, eğlence dünyasına, alışveriş merkezlerine yakın, sosyal yaşamın tam ortasında, kenti avucunun içinde tutan bir konuma sahip olan Levent Loft , Maslak - Mecidiyeköy - Beşiktaş üçgeninin tam ortasında, şehrin merkezinde yer alıyor. TEM otoyoluna, E5'e, Barbaros Bulvarı'na, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerine, merkez plazalara ve tüm toplu ulaşım araçlarına olan yakınlığı sayesinde yaşama zaman katıyor.

www.leventloft.com

Tel: 0 212 270 81 18

Gelişmeler Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut sitesi www.emlakkulisi.com'da olacak.