Lila1 İnşaat Metal Akaryakıt Otomotiv Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lila1 İnşaat Metal Akaryakıt Otomotiv Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Lila1 İnşaat Metal Akaryakıt Otomotiv Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Okay tarafından kuruldu. 


Lila1 İnşaat Metal Akaryakıt Otomotiv Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Okay tarafından kuruldu. 

Lila1 İnşaat Metal Akaryakıt Otomotiv Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. -Kat karşılığı mesken ve işyerleri inşaatları yapmak, sözleşmeler yapmak, bu mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak. -İnşaat malzemeleri (demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit,alçı, çimento, fayans, seramik, marley vb.) imalatı,alım satımı,ithalat ve ihracatını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Lila1 İnşaat Metal Akaryakıt Otomotiv Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Merve Mahallesi Bahçelievler Cad.No:63/45 Sancaktepe