Livera Homes'ta 0.98 vade farkı ile ev sahibi olma fırsatı!

Livera Homes'ta 0.98 vade farkı ile ev sahibi olma fırsatı! Livera Homes'ta 0.98 vade farkı ile ev sahibi olma fırsatı!

Firma: Fimar Yapı

Proje: Livera Homes

İstanbul'un Kemerburgaz ilçesinde hayata geçirilecek Livera Homes projesinden ev sahibi olmak isteyenler anlaşmalı bankalardan aylık 0.98 vade farkı ile 120 aya kadar konut kredisi kullanabiliyor.Fimar Yapı tarafından hayata geçirilen  Livera Homes  projesi İstanbul'un Kemerburgaz ilçesinde hayata geçiriliyor. Projede kişiye özel  taksitli ödeme fırsatı sunuluyor.

Toplam 42 daireden oluşan Livera Homes   projesinde satış süreci devam ediyor. İki etap olarak hayata geçirilen projede daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

İkinci etap teslimlerinin 2020 yılın gerçekleşmesi planlanan Livera Homes projesinde daire fiyatları 490 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Livera Homes projesinde anlaşmalı bankalar tarafından aylık 0.98 vade farkı ile 120 aya kadar konut kredisi kullanma fırsatı sunuluyor. Projede 36 ay vade farksız ödeme fırsatı yer alıyor.

Kemerburgaz Livera Homes projesi Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Yavuz Sultan Selim köprüsünün hemen yanı başında inşa ediliyor. Proje Gayrettepe-3.Havalimanı Metro hattı Kemerburgaz durağına yürüme mesafesinde yer alıyor.

Livera Homes iletişim
Satış Ofisi Adres: Mithatpaşa Mh. Selanik Bulvarı, No:186 Kemerburgaz-Eyüp/İstanbul
Tel: 0212 360 06 05

Web: Livera Homes

 


projeye sor