Lussoro Bodrum Haziran'da açılacak!

Lussoro Bodrum Haziran'da açılacak! Lussoro Bodrum Haziran'da açılacak!

Apis Global'in otel markası Lussoro, Bodrum'daki Miyel Beach Hotel'i 5 yıllık kiralama anlaşması kapsamında bünyesine kattı. Otel, 2018 Haziran'da açılacak.

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

 

Apis Global turizm yatırımlarını son sürat sürdürüyor. Şirketin otel markası Lussoro, bünyesine 5 yıllık kiralık anlaşması ile katılan Lussoro Bodrum, denize sıfır konumu ve ağaçlarla çevrili doğası ile bölgenin en iyi alternatif otellerinden biri olarak belirtiliyor.

 

Otelin 150 metre uzunluğa sahip sahilinde bay,bayan ayrı plaj, iskele, aile locaları, sahil bar, snack bar ve şık bir restoran yer alıyor. Otel bünyesinde ayrıca bay, bayan yüzme havuzları, iki kaydıraklı havuz ve iki çocuk havuzu da mevcut.

 

Lussoro Bodrum, konuklarına her mutfak türünden ve damak tadından çeşitli yemekler sunuyor. Lussoro Bodrum, açık büfe hizmet veren ana restoranı, İtalyan pizza restoranı ve canlı müzik eşliğinde deniz kenarında hizmet veren restoranı ile misafirleri için için zengin bir mutfak alternatifine sahip.

 

Apis Global CEO'su Serhat Alev, Lussoro Bodrum yatırımı ile ilgili yaptığı açıklamada Lussoro Bodrum 'un, alkolsüz konseptte hizmet vereceğini alternatif tatil yapmak isteyen misafirlerin tercih ettiği bir otel olacağını dile getirdi. Alev, sözlerine şu şekilde devam etti:  "Tesisin plajı, ferah odaları, spa merkezi, Bodrum merkeze yakın konumu, kusursuz hizmet anlayışı ve premium her şey dahil konsepti ile yaz sezonu boyunca ilk tercih edilen otellerden olmasını sağlayacak. Şirket olarak Lussoro Bodrum'a son derece güveniyoruz ve bu yatırımın başarılı olması için gerekli tüm çalışmaları yapacağız"