Mai Residence satılık daire fiyatları!

Mai Residence satılık daire fiyatları!

Firma: Fer Yapı

Proje: Mai Residence


İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da yükselen Mai Residence satılık daire fiyatları konutların büyüklükleri ve konumlarına göre değişiklik gösteriyor. Proje Fer Yapı imzası ile hayata geçiriliyor.


Satış süreci devam eden  Mai Residence  Evleri 'nde 1. blok teslimlerinin Mart 2015, 2. blok teslimlerinin ise Eylül 2015'te yapılması planlanıyor. Proje 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire alternatiflerinden oluşuyor.


Kartal Mai Residence Konutları'nın kampanyası kapsamında 3 bin 500 TL'den başlayan peşinat ile konut sahibi olabilmek mümkün. Projede taksit ödemeleri ise 2015 yılı Eylül ayında başlıyor. 22 gün sonra sona erecek kampanyada 2 oda 1 salon dairelerin taksitleri 2 bin 800 TL'den başlangıç gösteriyor. 


Mai Residence projesi 35 ve 14 katlı 2 blok olarak tasarlandı. Deniz ve Adalar manzarasına sahip dairelerin yer aldığı proje Kartal İDO İskelesi'nde 8 dakika, sahil yoluna 3 dakika, Yakacık ve Kartal metro durağına yürüme mesafesinde, TEM bağlantı yoluna 3 dakika uzaklıkta bulunuyor. 


Yüzde 1 KDV uygulanan Mai Residence satılık daire fiyatları 350 bin TL'den başlıyor. Projenin sosyal yaşam alanları içerisinde ise fitness salonu, pilates, vitamin bar, havuz, çok amaçlı spor sahası, langırt, depo alanları, back-up ve concierge hizmetleriplaystation odası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, oda servisi kafe, hobi odaları, mini müzik stüdyosu, sinema odası, masa tenisi ve bilardo mevcut.


Mai Residence satılık daire fiyatları!

1 oda 1 salon daireler 350 bin TL'den, 

2 oda 1 salon daireler 420 bin TL'den, 

3 oda 1 salon daireler 620 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Fer Yapı Mai Residence nerede?

Adres: Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102, 34873 Kartal -İstanbul  


Mai Residence satış ofisi

Telefon: 444 93 37

Web Adresi: www.mairesidence.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor