Makro, 2014 hedeflerini ve projelerini yöneticileri ile paylaştı!

Makro, 2014 hedeflerini ve projelerini yöneticileri ile paylaştı! Makro, 2014 hedeflerini ve projelerini yöneticileri ile paylaştı!

Makro, 2013 yılı değerlendirmesi yapmak, 2014 yılı hedeflerini açıklamak ve mağazalarında yapılacak kampanyalar hakkında yöneticilerini bilgilendirmek amacıyla bir organizasyon gerçekleştirdi. Organizasyon Abidinpaşa Lale Restaurant’ta düzenlendi.Makro, hedeflerini ve projelerini yöneticileriyle paylaşmak adına bir toplantı gerçekleştirdi. 2013 yılı gelişmeleri ve 2014 yılı hedeflerinin paylaşıldığı toplantı, tüm Makro ailesi için oldukça bilgilendirici geçti. 

 

Toplantı, Makro Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör’ün, tüm yöneticilerine hitaben, 2013 yılını değerlendiren ve 2014 yılında Makro’yu nelerin beklediğini içeren açıklamalar yaptığı konuşması ile başladı. 

 

Sonrasında, sektörde farkındalık oluşturmak adına Makro müşterilerinin kullanımına sunulan Makro Maximum Kart’ın yeteneklerini, Makro Genel Müdürü Mehmet Songör anlattı. 

 

2013 yılında gerçekleşen iş sonuçları ve 2014’te hedeflenen ciro, kampanya ve projeler ise Makro Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Songör tarafından açıklandı.  Toplantıda, Makro Maximum Kart’ın hafızalarda yer etmesi adına çeşitli skeç ve animasyon gösterilerine de yer verildi. 

 

“Makro Maximum Kart 2014 Yılında Harcarken Kazandırıyor”

 

Makro Marketleri’nin ana amacı Makro’dan alışveriş yapan tüm müşterilerin mağazalardan mutlu ayrılmasını sağlamak. Yeni bir proje olan Makro Maximum Kart ile Makro’larda yapılan alışverişlerde müşterilerilere harcarken kazanma imkanı veriliyor. Müşteriler,  Makro Maximum kartla alışverişlerinde kazandıkları ‘Makro Puan’ları yine Makro’larda bedava alışveriş için kullanabilecek. Bu önemli proje ile birlikte, 2013 yılında bol ödüllü birçok kampanyaya imza atıldı. 

 

Makro Kart Gold ile alışveriş yapan tüm müşterilere, 2013 yılı boyunca, binlerce hediye verildi. 2013’ün son günlerinde ise, Ülker alışverişi yapan Makro müşterilerine çekilişle 1 adet BMW ve daha birçok hediye kazanma fırsatı sağlanan kampanya gerçekleştirildi. 2014 yılında da harcarken kazandırmaya devam edilecek. 

 

5 ayrı ilde hizmet veren Makro Alışveriş Merkezleri’nde de bol hediyeli bir kampanya başlatıldı. Amaç, mağazalara gelen müşterilere alışverişlerinde birden fazla kazanç fırsatı sunmak.


Zaman