25 / 09 / 2022

Malatya eski otogar alanı ihaleyle satılacak!

Malatya eski otogar alanı ihaleyle satılacak!

Malatya Büyükşehir Belediyesi mevcut haliyle köy garajı olarak kullanılan eski otogar alanını ihale yoluyla satışa çıkardı. Muhammen bedeli 27 milyon TL olan eski otogar alanının ihalesi 19 Kasım 2015 Perşembe günü gherçekleşecek
Malatya Büyükşehir Belediyesi mevcut haliyle köy garajı olarak kullanılan eski otogar alanını ihale yoluyla satışa çıkardı.

 

Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre, Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin mülkiyetindeki 10 bin 602 metrekarelik alan "Kapalı Teklif Usulü" ile satışa sunuldu. Muhammen bedeli 27 milyon TL olan eski otogar alanının 19 Kasım 2015 Perşembe günü saat 14.30’da Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda, Encümen huzurunda satış işlemi yapılacak. 

 

Battalgazi ilçesi Şifa Mahellesi 2240 Ada, 11 nolu parsel üzerinde bulunan eski otogar alanı " ticaret + turizm  bodrum otopark  Hmax= Serbest, emsal =5" olarak ihalesi yapılacak. 

 

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan ihaleye katılmak isteyenler gerekli bilgi ve belgeleri Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğünden temin edebilecekler. Malatya Büyükşehir Belediyesi


Geri Dön