14 / 08 / 2022

Maltepe Fındıklı'ya yaşam merkezi müjdesi!

Maltepe Fındıklı'ya yaşam merkezi müjdesi!

Fındıklı Şehit Gökhan Soylu İlkokulu’nu ziyaret eden Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Fındıklı’ya yaşam merkezi müjdesi verdi.Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Fındıklı Şehit Gökhan Soylu İlkokulu’nu ziyaret etti ve öğrenci ve velilerin taleplerini dinledi. Maltepe Belediyesi'nde yer alan habere göre, mahallede inşasına başladıkları kreşi yakın zamanda açacaklarını açıklayan Kılıç, Fındıklı’ya bir de yaşam merkezi müjdesi verdi.

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın yanı sıra okul müdürü Yetkin Şekerci, Fındıklı Mahalle Muhtarı Yaşar Kaygusuz, okul aile birliği üyesi veliler ve öğretmenlerin yer aldığı toplantıda okulun ve mahallenin ihtiyaçları gündeme geldi. Öğretmen ve velilerin taleplerini teker teker dinleyerek not alan Başkan Kılıç, tüm talepleri değerlendireceğini ve yeni yılda çözüme kavuşturacağını belirtti.

KREŞ TAMAM, YAŞAM MERKEZİ YOLDA

Toplantıda iki de müjde veren Başkan Ali Kılıç, “Her mahalleye kreş projemiz kapsamında, Fındıklı’da inşasına başladığımız kreşimizi tamamlamak üzereyiz. Yeni yılda mahallemizde çok güzel bir kreş kazandıracağız. Bir de Mustafa Zengin Ortaokulu’nun yanında boş bir arazi var. Oraya da çok güzel bir yaşam merkezi yapacağız. Mahalle halkı düğünlerini, nişanlarını özgürce yapabilsin diye bir etkinlik salonu, zabıta, vezne gibi belediye hizmet binaları ve spor salonlarını barındıracak bir yaşam merkezi planımız var” şeklinde konuştu.