Maritza Residence'ta 500 bin liraya! Teslimler Kasım'da!

 Maritza Residence'ta 500 bin liraya! Teslimler Kasım'da!

Firma: Maritza İnşaat, Milimetrik İnşaat ve Meriç İnşaat

Proje: Maritza Residence

Yalnızca 2+1 dairelerin yer aldığı Maritza Residence Ataşehir'de fiyatlar 500 bin lira ile 600 bin lira arasında değişiyor. Teslimlerin Kasım ayının ortasında yapılması planlanıyor...
Maritza İnşaat, Meriç İnşaat ve Milimetrik İnşaat'ın Ataşehir'de hayata geçirdiği Maritza Residence, 18 katlı tek blok halinde 48 konuttan meydana geliyor. Her katta 3 daire bulunuyor.


 Maritza Residence ta 500 bin liraya! Teslimler Kasım da!


Tüm dairelerin brüt 120, net 95 metrekare 2+1 şeklinde tasarlandığı Maritza Residence'ta fiyatlar 500 bin lira ile 600 bin lira arasında bulunduğu kat ve cepheye göre değişiklik gösteriyor.


 Maritza Residence ta 500 bin liraya! Teslimler Kasım da!


5 bin 800 metrekare inşaat alanı, 2 bin 600 metrekare bina alanına sahip olan Maritza Residence'ın en üst katı sosyal alanlara ayrılıyor. 18. katta kapanıp açılabilen yüzme havuzu, buhar odaları, sauna, panaromik manzaralı fitness salonu, spa bulunuyor. Ayrıca çocuk parkı, yürüyüş parkuru, 2 araçlık otopark ve cafe gibi sosyal yaşam alanları da yer alıyor.


 Maritza Residence ta 500 bin liraya! Teslimler Kasım da!


Maritza Residence'ta teslimler Kasım ayının ortasında yapılıyor. Adalar ve Marmara Denizi manzarasına sahip olan konutların ödemesi banka kredisine uygun şekilde yapılabiliyor. 


Maritza Residence Ataşehir'de TEM ve E5'e 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 35 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 0216 322 51 51


www.maritzainsaat.com
Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor