Çukurova Balkon

Marka Rezidans Bursa ev fiyatları!

Marka Rezidans Bursa ev fiyatları! Marka Rezidans Bursa ev fiyatları!

Firma: Sur Yapı

Proje: Marka Rezidans ve AVM

Marka Rezidans Bursa ev fiyatları 500 bin TL'den başlıyor. Marka Rezidans projesinde teslimler bu yıl Ağustos'ta yapılıyor...


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!Bursa Nilüfer'de hayata geçirilen Marka Rezidans projesi  Sur Yapı  tarafından inşa ediliyor. Marka Rezidans Bursa projesi 34 bin metrekare alanda yükseliyor.


22 ve 27 katlı iki kule, 14 katlı home ofis bloğundan oluşan Marka Rezidans Bursa projesi 316 adet konut ve AVM alanından meydana geliyor.


Marka Rezidans Bursa ev fiyatları 500 bin TL ile 2,5 milyon TL arasında değişiyor. Marka Rezidans'ta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler yer alıyor.


Marka Rezidans Bursa'da yaşam bu yıl Ağustos ayında başlıyor. Marka Rezidans Bursa projesinde 27 Ocak'a kadar sıfır peşinat ve sıfır faizle 60 ay taksitli ödemeler yapılıyor.


Marka Rezidans Bursa projesinde spor alanları, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, fitness, sauna, yüzme havuzu gibi sosyal donatılar bulunuyor.Adres : Odunluk Mah. Mihraplı Cad. (Odunlu Cad.) Nilüfer / Bursa


Tel : 444 5 787

Web : http://www.suryapi.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor