Çukurova Balkon

Marka Rezidans Sur Yapı ev fiyatları!

Marka Rezidans Sur Yapı ev fiyatları! Marka Rezidans Sur Yapı ev fiyatları!

Firma: Sur Yapı

Proje: Marka Rezidans ve AVM

Marka Rezidans Sur Yapı ev fiyatları 500 bin TL'den başlayarak değişiyor. Marka Rezidans Bursa'da 316 konut ve AVM alanı yer alıyor...


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Marka Rezidans projesi Bursa Nilüfer'de inşa ediliyor. Marka Rezidans Bursa projesi bu yıl Ağustos ayında teslim ediliyor.


316 konut ve AVM alanından meydana gelen Marka Rezidans projesi 22 ve 27 katlı iki blok ve 14 katlı home ofis bloğu şeklinde tasarlandı.


Marka Rezidans  Sur Yapı  ev fiyatları 500 bin TL ile 2,5 milyon TL aralığında değişiyor. Marka Rezidans'ta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer verildi.


27 Ocak'a kadar sürecek olan Sur Yapı'nın dev kampanyası kapsamında sıfır peşinat ve sıfır faizle 60 aya kadar taksitli ödemeler yapılıyor.


34 bin metrekare alanda yükselen Marka Rezidans projesinde yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi ortak alanlar bulunuyor.Adres : Odunluk Mah. Mihraplı Cad. (Odunlu Cad.) Nilüfer / Bursa


Tel : 444 5 787

Web : http://www.suryapi.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor