Çukurova Balkon

Marka Rezidans Sur Yapı konut fiyatları!

Marka Rezidans Sur Yapı konut fiyatları! Marka Rezidans Sur Yapı konut fiyatları!

Firma: Sur Yapı

Proje: Marka Rezidans ve AVM

Marka Rezidans Sur Yapı konut fiyatları 500 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Marka Rezidans Bursa projesinde ödeme kampanyası 29 Ocak'a kadar devam ediyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!316 adet konut ve alışveriş merkezinden meydana gelen Marka Rezidans projesi  Sur Yapı  tarafından hayata geçiriliyor. Marka Rezidans projesi Bursa Nilüfer'de inşa ediliyor.


Marka Rezidans Bursa projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatifleri sunuluyor. Marka Rezidans Sur Yapı konut fiyatları 500 bin TL ile 2,5 milyon TL arasında değişiyor.


Bu yıl Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan Marka Rezidans Bursa projesi 27 katlı iki blok ve 14 katlı home ofis bloğundan oluşuyor.


34 bin metrekare alanda yükselen Marka Rezidans Bursa projesinde spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness, sauna, yüzme havuzu, kapalı otopark gibi sosyal donatılar bulunuyor.


Sur Yapı Marka Rezidans projesinde 29 Ocak'a kadar sıfır peşinat ve sıfır faiz fırsatıyla 60 aya kadar taksitli ödeme imkanı sunuluyor.Adres : Odunluk Mah. Mihraplı Cad. (Odunlu Cad.) Nilüfer / Bursa


Tel : 444 5 787

Web : http://www.suryapi.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor