Marka Rezidans Sur Yapı satış fiyatları!

Marka Rezidans Sur Yapı satış fiyatları! Marka Rezidans Sur Yapı satış fiyatları!

Firma: Sur Yapı

Proje: Marka Rezidans ve AVM

Marka Rezidans Sur Yapı satış fiyatları 500 bin TL'den başlayarak değişiyor. Marka Rezidans Bursa'da daireler bu yıl Ağustos'ta teslim ediliyor...
Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Marka Rezidans projesi Bursa Nilüfer'e bağlı Odunluk Mahallesi'nde inşa ediliyor. Marka Rezidans Bursa projesi 316 daire ve AVM alanından oluşuyor.


Marka Rezidans  Sur Yapı  satış fiyatları 500 bin TL ile 2,5 milyon TL aralığında değişiyor. Marka Rezidans'ta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor.


Bursa Marka Rezidans projesinde 27 Ocak 2017 tarihine kadar sıfır peşinat ve sıfır faizle 60 ay taksitle ödemeler yapılıyor. Marka Rezidans'ta daireler bu yıl Ağustos'ta teslim ediliyor.


34 bin metrekare alanda inşa edilen Marka Rezidans projesi 22 ve 27 katlı iki blok ve 14 katlı home ofis bloğu olarak planlandı. Marka Rezidans projesinde sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, spor alanları, kapalı otopark gibi sosyal olanaklar bulunuyor.Adres : Odunluk Mah. Mihraplı Cad. (Odunlu Cad.) Nilüfer / Bursa


Tel : 444 5 787

Web : http://www.suryapi.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor