Mirage Rezidans Sur Yapı satılık ev!

Mirage Rezidans Sur Yapı satılık ev! Mirage Rezidans Sur Yapı satılık ev!

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans

Mirage Rezidans Sur Yapı satılık ev fiyatları 570 bin TL'den başlıyor. Konut ve ticari ünitelerin yer aldığı projede 48 ay vade farksız taksit seçeneği ile ödeme yapılabiliyor.Toplam 342 konut ve 60 ticari birimden meydana gelen  Sur Yapı  Mirage Residence'de yüzde 5 kampanya indirimine ek olarak peşin veya banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. 


Mirage Rezidans Sur Yapı satılık ev teslimlerinin Eylül 2017 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelere yer veriliyor. 


Sur Yapı tarafından inşa edilen Mirage Residence Konutları İstanbul Güneşli'de yükseliyor. Projede konutların alanları 73 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor. 


Güneşli Mirage Rezidans'ın sosyal olanakları; güneşlenme ve gölgelik alanları, yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk havuzu, açık hava ve fitness alanından oluşuyor. 


Mirage Rezidans Sur Yapı satılık ev fiyatları 570 bin TL'den başlıyor, yüzde 5'lik indirimle 540 TL'ye düşüyor. 17 katlı 3 blok halinde hayata geçirilen projede peşinatın yarısı teslimde ödeniyor ve 48 ay 0 faiz fırsatı ile konut sahibi olunabiliyor. 


Mirage Residence ulaşım adresi: Güneşli Bağcılar Mahallesi, Yalçın Koreş Caddesi, No: 14 Bağcılar/İstanbul


Sur Yapı Mirage Residence iletişim

Telefon: 0216 422 65 14

Web: www.suryapimirage.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor