Mirage Residence Sur Yapı satılık daire!

Mirage Residence Sur Yapı satılık daire! Mirage Residence Sur Yapı satılık daire!

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans

Mirage Residence Sur Yapı satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Teslim tarihi Kasım 2017 olarak belirlenen proje 3 blok halinde yükseliyor.Sur Yapı Mirage Residence'de konutlar 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projede 2 bin 700 TL'lik taksitlerle ödeme yapabilmek mümkün. 


Mirage Residence  Sur Yapı  satılık daire büyüklükleri 73 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor. Projede peşin + banka kredili alımlarda yüzde 10 indirim ile ek yüzde 5 indirim uygulanıyor. 


İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa edilen Mirage Residence Evleri Sur Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Proje 342 konut ve 60 mağazadan meydana geliyor. 


Mirage Residence Güneşli'de yüzme havuzu, çocuk havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık hava ve fitness alanı, güneşlenme ve gölgelik alanları gibi ortak yaşam alanları bulunuyor. 


Mirage Residence Sur Yapı satılık daire fiyatları 437 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 17 katlı 3 bloktan oluşan projede konutların 2017 yılı Kasım ayında gerçekleşmesi planlanıyor. 


Güneşli  Mirage Rezidans  adres: Güneşli Bağcılar Mahallesi, Yalçın Koreş Caddesi, No: 14 Bağcılar/İstanbul


Mirage Rezidans iletişim

Telefon: 0216 422 65 14

Web: www.suryapimirage.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor