Sur Yapı Mirage Rezidans nerede

Sur Yapı Mirage Rezidans nerede

İstanbul Bağcılar'a bağlı Güneşli'de konumlandırılan Güneşli Mirage Rezidans projesi 342 adet daireden meydana geliyor. İşte Sur Yapı Mirage Rezidans proje fiyatları...

Sur Yapı Mirage Rezidans iletişim bilgileri!

İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa edilen projede 342 adet daire yer alıyor. Sur Yapı Mirage Rezidans iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 422 65 14 olarak belirlendi.

Sur Yapı Mirage Rezidans ne zaman teslim?

Toplam 342 adet daireden meydana gelen proje İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa ediliyor.Proje 3 blok şeklinde yükseliyor. Peki Sur Yapı Mirage Rezidans ne zaman teslim?

Sur Yapı Mirage Rezidans lokasyon!

Lansmana özel yüzde 7 indirim sağlanan projede teslimler Kasım 2017 yılında yapılacak. Sur Yapı Mirage Rezidans lokasyon bilgisi kapsamında Tem Otoyolu'na yakın bir noktada bulunuyor.

Sur Yapı Mirage Rezidans’ta prestij tarz kazandı!

Sur Yapı’nın İstanbul’un gelişen bölgesi Güneşli’deki yeni projesi Mirage Rezidans yüzde 10 lansman indirimi, tamamı peşin ödemelerde ve banka kredili ödemelerde ek yüzde 10 indirim fırsatıyla satışta!

Sur Yapı Mirage Rezidans teslimleri ne zaman?

Mimar Sinan istasyonlarına yakın bir bölgede yer alan proje İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar Güneşli' de hayata geçiriliyor. Peki Sur Yapı Mirage Rezidans teslimleri ne zaman?

Altan Elmas: Cebinde nakiti olmayanı ev sahibi yapıyoruz!

SUR YAPI, yatırımlarıyla 3 milyar liralık değer oluşturdu. Sur Yapı'nın Patronu Altan Elmas ve ekibi, tüm gelir gruplarına hitap eden konut ve ofis seçenekleri sunuyor. Elmas, "Cebinde nakiti olmayanları da ev sahibi yapıyoruz" diyor.

Sur Yapı Mirage Rezidans satış ofisi!

Toplam 73 bin metrekare inşaat alanında yükselen proje toplam 300 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Sur Yapı Mirage Rezidans satış ofisi telefon numarası 0216 422 65 14 olarak belirlendi.

Mirage Rezidans'ta 340 bin TL'ye! Lansmana özel yüzde 10 indirimle!

Daire fiyatlarının 340 bin TL'den başlangıç gösterdiği Mirage Rezidans projesinde lansman dönemine özel yüzde 10 indirim imkanı, tamamı peşin ve banka kredili ödemelerde ek yüzde 10 indirim fırsatı uygulanıyor.

Sur Yapı Mirage Rezidans satılık!

Sur Yapı Mirage Rezidans satılık dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekte yer alıyor. 3 blok şeklinde yükselen projede dairelerin fiyatları 340 bin TL'den başlıyor.

Sur Yapı Mirage Rezidans nerede?

Sur Yapı Mirage Rezidans projesinde dairelerin tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon gibi seçenekte dizayn edildi. Projede toplam 342 adet rezidans daire ve 60 mağaza yer alıyor. Peki Sur Yapı Mirage Rezidans nerede?

Sur Yapı İstanbul'daki 2 yeni projesini satışa çıkarttı!

Sur Yapı, ‘Prestij Tarz Kazandı’ sloganıyla Güneşli’de inşa edeceği Mirage Rezidans ve ‘Her Mevsim, Tek Mevsim’ sloganıyla Sultanbeyli’de yapımına başlayacağı Sur Yapı İlkbahar ile toplam 550 milyon TL’lik yatırıma imza atıyor.

Sur Yapı Mirage Rezidans iletişim!

Sur Yapı Mirage Rezidans iletişim bilgilerine göre satış ofisi telefon numarası 0216 422 65 14 olarak belirlendi. Yatırım bedelinin 300 milyon TL olduğu projede toplam 342 adet rezidans daire ve 60 mağaza yer alıyor.

Sur Yapı Mirage Rezidans proje fiyatları!

İstanbul Bağcılar'a bağlı Güneşli'de konumlandırılan Güneşli Mirage Rezidans projesi 342 adet daireden meydana geliyor. İşte Sur Yapı Mirage Rezidans proje fiyatları...

Sur Yapı Mirage ev fiyatları 2017!

Sur Yapı Mirage ev fiyatları 415 bin TL'den başlayarak değişiyor. Mirage Rezidans Güneşli projesi Eylül'de teslim ediliyor...

Mirage Rezidans Sur Yapı fiyatlar!

Mirage Rezidans Sur Yapı fiyatları 415 bin TL'den başlayarak değişiyor. Mirage Rezidans projesi önümüzdeki Eylül ayında teslim ediliyor...

Mirage Rezidans Sur Yapı ödeme kampanyası 2017!

Arsa alanı 15 bin metrekare olan Güneşli Mirage Rezidans projesi 342 adet konuttan meydana geliyor. İşte Mirage Rezidans Sur Yapı ödeme kampanyası 2017...

Sur Yapı Mirage Rezidans fiyat listesi 2017!

Sur Yapı Mirage Rezidans fiyat listesi 415 bin TL'den başlayarak değişiyor. Mirage Rezidans Güneşli'de peşinatsız ve faizsiz ödemeler yapılıyor...

Sur Yapı Topkapı projesi 2017'de başlıyor!

Ümraniye'de Şehir Konakları ve Bağcılar'da Mirage Rezidans adında iki projenin satış ve inşaatına devam eden Sur Yapı, 2016 sonu ve 2017 yılı ilk çeyreğinde Topkapı - Zeytinburnu bölgesinde yeni bir projeye başlayacak.

Sur Yapı Mirage Çarşı'daki 31 mağaza satışa çıkıyor!

Sur Yapı Mirage Çarşı'daki 31 adet mağaza Eskidji tarafından düzenlenecek müzayedede açık artırma yöntemiyle satışa sunuluyor. Mirage Çarşı'da dükkan fiyatları 299 bin TL'den başlıyor...

Sur Yapı Cityscape Turkey'de 30 milyon TL'lik rezervasyon aldı!

Cityscape Turkey Fuarı'nda Mirage Rezidans, Exen İstanbul ile Marka Rezidans ve AVM projelerinin maketleri ile yerini alan Sur Yapı fuar boyunca 30 milyon TL'lik rezervasyon aldı.

Sur Yapı Ümraniye'de yeni proje inşa edecek!

Sur Yapı Cityscape fuarına Mirage Rezidans, Exen İstanbul ile Marka Rezidans ve AVM projelerinin maketleri ile katıldı. Ümraniye'de yeni bir arsa alan Sur Yapı sonbahara doğru konut projesini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Sur Yapı 3 projesiyle Cityscape Turkey’de!

24 – 26 Mart tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak fuarda Sur Yapı, Güneşli Mirage Rezidans, Ümraniye Exen İstanbul ile birlikte Bursa Marka Rezidans ve AVM projesini, ulusal ve uluslararası yatırımcılara tanıtacak.

Sur Yapı Mirage Residence ev fiyatları!

Sur Yapı Mirage Residence ev fiyatları 461 bin 700 TL'den başlangıç gösteriliyor. İstanbul Bağcılar'da yer alan Mirage Residence projesinde teslimler Eylül 2017 tarihinde yapılıyor...

14 soruda Sur Yapı Mirage Rezidans projesi!

Sur Yapı Mirage Rezidans nerede yükseliyor? kime ait? alanı kaç metrekare? teslimler ne zaman yapılacak? İşte 14 soruda Sur Yapı Mirage Rezidans projesi...

Sur Yapı Mirage Rezidans

Sur Yapı Mirage Rezidans projesi 342 daire ve 60 dükkandan meydana geliyor. İstanbul Güneşli'de yükselen Sur Yapı Mirage Rezidans projesi 2017 yılının ikinci yarısında teslim edilecek...

Sur Yapı Mirage Rezidans nerede

Sur Yapı Mirage Rezidans nerede Sur Yapı Mirage Rezidans nerede


İstanbul Bağcılar'a bağlı Güneşli'de konumlandırılan Güneşli  Mirage Rezidans  projesinin Eylül ayında tamamlanması planlanıyor. 


Güneşli Mirage Rezidans Evleri'nde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede daire genişlikleri 58 ile 234 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Sur Yapı Mirage Rezidans proje fiyatları!


1+1 daireler 415 bin TL,

2+1 daireler 700 bin TL,

3+1 daireler 1 milyon 200 bin TL,

4+1 daireler 1 milyon 600 bin TL'den başlıyor. 


Toplam 342 adet daireden meydana gelen Sur Yapı Mirage Rezidans projesinde sıfır faiz, sıfır peşinat, 60 ay taksit imkanı sunuluyor. 


15 bin metrekare arsa alanına sahip Güneşli Mirage Rezidans projesinde spor alanları, çocuk oyun alanları, sauna, fitness, sauna, yüzme havuzu, otopark bulunuyor.


Adres: Güneşli Bağcılar Mahallesi, Yalçın Koreş Caddesi,...