Çukurova Balkon

Marka Rezidans ulaşım!

Marka Rezidans ulaşım! Marka Rezidans ulaşım!

Firma: Sur Yapı

Proje: Marka Residans ve AVM

Marka Rezidans ulaşım bilgilerine göre proje Bursa İl'i Nilüfer İlçe'si Kale Caddesi ve Mihraplı Caddesi’nin bağlantı noktasında yükseliyor. Projede toplam 316 lüks daire, 220 adet mağaza, home ofiice ve alışveriş merkezi bulunuyor.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Marka Rezidans projesinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, dubleks ve loft daireler şeklinde dizayn edildi. 


Marka Rezidans projesinde yeşil alanlar, yüzme havuzu, fitness center, süs havuzları, kamelyalar,  cinema, alışveriş mağazaları bulunuyor.


Marka Rezidans projesi toplam 220 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yer alıyor. Açık AVM üzerinde yükselen projede dairelerin alanları 234 metrekare ile 289 metrekare arasında değişiyor. 


Marka Rezidans projesinde bloklar 17, 25 ve 30 kat şeklinde yükseliyor.  Sur Yapı  tarafından hayata geçirilen projede toplam 316 lüks daire, 220 adet mağaza, home ofiice ve alışveriş merkezi bulunuyor.


Marka Rezidans ulaşım bilgilerine göre proje Kale Caddesi ve Mihraplı Caddesi’nin bağlantı noktasında Bursa İl'i Nilüfer İlçe'sinde yükseliyor. Projedeki daireler Ağustos 2017' de teslim edilecek.


Marka Rezidans iletişim 

Tel: 444 5 787

Web: www.suryapi.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor