Marmaroom satılık daire!

Marmaroom satılık daire! Marmaroom satılık daire!

Firma: Evko Meot İnşaat

Proje: Marmaroom

Marmaroom satılık daire seçenekleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde inşa ediliyor. Marmaroom projesinde daire fiyatları 165 bin TL' den başlangıç gösteriyor...
13 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen  Marmaroom  projesi  Evko Meot İnşaat  tarafından İstanbul Anadolu Yakası Maltepe' de hayata geçiriliyor. Marmaroom satılık daire fiyatları 165 bin liradan başlayarak artıyor.


3 bloktan meydana gelen Marmaroom Maltepe projesinde basketbol sahası, yüzme havuzu, mini futbol sahaları ve voleybol sahası gibi sosyal donatılar yer alıyor. 


Marmaroom satılık daire seçenekleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde inşa ediliyor. Marmaroom Maltepe projesinde yer alan dairelerin alan büyüklüğü 54 metrekareden başlıyor ve 145 metrekareye kadar yükseliyor.


Marmaroom satılık daire fiyatları!


1 oda 1 salon daireler 165 bin TL'den,

2 oda 1 salon daireler 229 bin TL'den,

3 oda 1 salon daireler ise 349 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 


Maltepe Marmaroom ödeme planı dahilinde banka kredisi kullanılarak projeden daire alınabiliyor. Projede bu şekilde daire sahibi olmak için daire tutarının yüzde 25'lik miktarı peşinat bedeli olarak hemen ödeniyor. 

Maltepe Marmaroon satılık dairelerinin teslimatı için 2014 yılı düşünülüyor.


Marmaroom Maltepe nerede? 

Adres: Zümrütevler Mahallesi Nil Caddesi, Çağlayan Sokak Maltepe / İstanbulMarmaroom Maltepe iletişim bilgileri!

Telefon: 0 216 427 60 61-62

Web Adresi: www.marmaroom.com


Nagihan AKDAŞ/Emlakkulisi.com


projeye sor