28 / 05 / 2022

Mars Logistic merkez ofisini Balance Güneşli’ye taşıyor!

Mars Logistic merkez ofisini Balance Güneşli’ye taşıyor!

Mars Logistic merkez ofisini Güneşli ve çevresinin tek A plus projesi olarak yükselen Balance Güneşli’ye taşıyor.
Mars Logistics, yönetim ofisi olarak inşaat kalitesi, mimari tasarımı ve teknolojik üstünlükleri ile Güneşli ve çevresinin tek A plus projesi olarak yükselen Balance Güneşli’yi tercih etti. Sadece merkez ofisinde 326 kişinin görev aldığı Mars Logistics, 1200’ün üzerinde çalışanıyla sektörün en güçlü firmalarından biri… Projenin hemen teslim avantajından faydalanan Mars, Balance Güneşli’ye taşınıyor.


İş dünyasının hızla geçiş yaptığı, İstanbul’un yeni MİA (Merkezi İş Alanı) bölgesi olarak öne çıkan Basın Ekspres aksında, bölgeye ticari anlamda yeni bir soluk ve prestij kazandıran Balance Güneşli, büyük şirketlerin genel merkezlerine ev sahipliği yapmaya başlıyor. İnşaat kalitesi ve stratejik konumu ile ulusal ve uluslararası şirketlerin ilgisini çeken Balance Güneşli, son olarak Mars Logistics’in de tercihi oldu. Kara, hava, deniz ve demiryolu nakliyesi, fuar ve etkinlik lojistiği, proje taşımacılığı, gümrükleme, sigorta, depolama ve diğer tüm lojistik hizmetleriyle sektöre birçok yenilik getiren Mars Logistics, kurumsal yapısı ile de öne çıkıyor. 28 yıldır sektörde faaliyet gösteren firmanın, Hadımköy, Avcılar, Tuzla, Esenyurt, Bursa, İzmir, Adana, Ankara, Mersin, Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Şakirpaşa Havalimanı’nda şubeleri bulunuyor. Balance Güneşli C blok altı, yedi ve sekizinci katında, yaklaşık 5.200 metrekare alanda merkez ofisini konumlandıran firmada 326 kişi istihdam edilecek. 


Balance Güneşli’yi konum ve proje avantajları sebebi ile tercih ettiklerini belirten Mars Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Garip Sahillioğlu “Basın Ekspres güçlü altyapı yatırımları ile sürekli gelişen ve yatırım alan bir bölge, kısa bir zaman sonra ulusal ve uluslararası birçok şirketin lokasyon avantajı sebebi ile bu bölgede konumlanacağını düşünüyoruz. Ayrıca Şölen gibi güçlü bir yatırımcının bu projenin arkasında olması da bizi cezbeden bir diğer önemli özellikti. Projenin sunduğu teknik olanaklar, tasarım şıklığı, sosyal imkanlar ve ofis projesi olarak sunulan altyapı beklentilerimizi karşılıyor. Projenin hemen teslim ediliyor olması da hızlı bir operasyonla geçişimizi kolaylaştıracak.” dedi. 


Lokasyonu, inşaat kalitesi, teknik donanımları ve sosyal donatıları ile iyi bir yatırım aracı…


İstanbul'da her geçen gün değerlenen, gerek kamu gerek yeni ulaşım yatırımları ile yeni ticari yerleşim merkezi olarak öne çıkan Basın Ekspres bölgesinin tek A plus ofis projesi Balance Güneşli, gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından lokasyonu, inşaat kalitesi, teknik donanımları, sosyal donatıları ile iyi bir yatırım aracı olarak görülüyor. Farklı metrekarelerde farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarına göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimlerin yer aldığı karma bir proje olan Balance Güneşli, kompakt tasarımı ile esnek çözümler de sunuyor. Ofis alanlarının daha efektif kullanılabilmesi için katlarda ihtiyaç halinde rezerve edilebilen toplantı odaları yer alıyor. Toplam 83.000 m2 inşaat alanına sahip projede,  iş hayatına renk katacak pek çok detayın yanında, sokak kültürünü çağdaş bir mimari yorumla buluşturan bir "Yaşam Sokağı" bulunuyor.