Martı'dan Çerkezköy'e 3 bin konutluk Narin Park

Martı'dan Çerkezköy'e 3 bin konutluk Narin Park

NARİN Tekstil'in 436 bin metrekarelik arazisi üzerinde yer alacak olan toplam 3 bin konutu ve alışveriş merkezi ile çok çeşitli sosyal yaşam ünitelerini kapsayan Narin Park ile yeni bir ilke imza atılıyor. Çerkezköy'ün en merkezi yerinde adeta yeni bir ka


Çerkezköy ve civarı ülkemizin en hızlı gelişen, en çok yatırım yapılan bölgesi olarak ön plana çıkıyor. İstanbul'a olan yakınlığının 2010 yılına kadar gerçekleştirilmesi öngörülen hızlı tren projesi ile sadece 35 dakikaya inecek olması, İstanbul'un 3. uluslararası havalimanı olarak Çerkezköy'e çok yakın olan Çorlu'nun ön plana çıkması gelecek yıllarda Çerkezköy'ün değerini daha da arttıracak faktörler olarak karşımıza çıkmaktadır. Martı GYO tarafından gerçekleştirilecek Narin Park projesi ile Çerkezköy yepyeni bir çehreye kavuşmaya hazırlanıyor.

2015'TE TAMAMLANACAK

NARİN Tekstil'in 436 bin metrekarelik arazisi üzerinde yer alacak olan toplam 3 bin konutu ve alışveriş merkezi ile çok çeşitli sosyal yaşam ünitelerini kapsayan Narin Park ile yeni bir ilke imza atılıyor. Çerkezköy'ün en merkezi yerinde adeta yeni bir kasaba kuruluyor.

2015 yılında tamamlanması planlanan Narin Park'ın ilk etabının satışları aralık ayında başlıyor. 2009 yılında beyaz eşya dahil olarak anahtar teslimi yapılacak ilk 356 konut için uzun vadeli ödeme imkanları da bulunuyor. Özel fiyatları ile yatırımcılar için de cazip koşullarla satışa sunulan Erguvan Mahallesi 2+1'den 4+1'e kadar 9 ayrı çeşit konutu ve sosyal tesisleri ile Çerkezköy ve civarında yaşayanlara bambaşka bir hayatın kapılarını açmaya hazırlanıyor.
(Star)