Mayıs`ta teslim 245 bin YTL`ye tripleks villa

Mayıs`ta teslim 245 bin YTL`ye tripleks villaTaşdemir Grup ve ACR International tarafından gerçekleştirilen, İzmit Arslanbey'deki, Anadolu yakasının en büyük projesi 'Kasaba by Taşdemir'de fiyatlar 245 bin YTL'den başlıyor


Taşdemir Grup ve ACR International tarafından gerçekleştirilen, İzmit Arslanbey'de binden fazla triplex villadan oluşan Anadolu yakasının en büyük projesi 'Kasaba by Taşdemir'; metrekaresi 950$'dan başlayan fiyatlarla, 96 aya varan vade farksız, faizsiz ve ara ödemesiz yeni yıl kampanyası düzenliyor.

Yapımına 2006 yılının Mayıs ayında başlanan 'Kasaba by Taşdemir' projesinin ilk etabı olan dört fazlı Kardelen Villaları, 56 bin metre kare arsa üzerine inşa ediliyor. Tamamı 161 villadan oluşan Kardelen Villaları'nın ilk fazındaki 29 villa Mayıs 2008'de, 42 villadan oluşan ikinci faz Ekim 2008'de, 50 villadan oluşan üçüncü faz Mayıs 2009'da ve dördüncü faza ait 40 villa ise Ekim 2009 tarihinde ev sahiplerine teslim edilecek.

İlk fazı tamamlanan, A tipi 228 metrekare ve B tipi 251 metrekare alandan oluşan üç katlı Kardelen Villaları kısa bir süre için kampanya ile satışa sunuluyor.

245.000 YTL tanıtım fiyatından başlayan Kardelen Villaları'ndaki kampanya, üç çeşit ödeme planından meydana geliyor. Birinci ödeme planı; yüzde 30'u peşin, teslimatta yüzde 20'si ödemeli, geri kalan kısım 48 ay vade farksız taksit, ikinci ödeme planı yüzde 40'ı peşin, teslimatta yüzde 20 ödemeli, 72 ay vade farksız taksit ve üçüncü ödeme planı ise yüzde 50'si peşin, teslimatta yüzde 20 ödemeli, 96 ay vade farksız taksit alternatiflerinden oluşuyor.

İzmit Arslanbey'de inşa edilen 'Kasaba by Taşdemir'

bünyesindeki Kardelen Villaları, FSM'ye 96 kilometre, İzmit'e

9.6 kilometre ve Kartepe'ye 15 kilometre mesafede, yeni inşa edilecek Arslanbey-Kartepe teleferik projesine ise 800 metre mesafede bulunuyor.

Radya temel ve on şiddetindeki depreme dayanıklı çelik iskelet üzerine kurulu 'Kasaba by Taşdemir', İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından onaylı statik ve zemin etütleriyle güvenli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Siding dış cephe ve shingle çatı kaplamasıyla inşa edilen, üst düzey ses ve ısı yalıtımının yapıldığı 'Kasaba by Taşdemir' projesinde, site içi 24 saat aktif güvenlik sağlanıyor. Her tip villada; teras, Fransız tipi şömine, jakuzi tipi banyo, laminat parke döşemeli zemin, özel peyzaj uygulamalı bahçe ve akıllı ev teknolojisi yer alıyor.

Dört etaptan oluşan 'Kasaba by Taşdemir' projesinin tamamının bitiş tarihinin 2012 yılı olması hedefleniyor. Projenin sonunda binden fazla konutta, 4 bin kişinin sürekli yaşaması planlanıyor.  

Tel: 0 262 351 40 07

www.kasababytasdemir.com