20 / 08 / 2022

Memur, memur emeklisi, SSK ve Bağ-Kur emeklisi bu haberi dört gözle okuyun! Yeni yılda maaşlara ne kadar zam yapılacak

Memur, memur emeklisi, SSK ve Bağ-Kur emeklisi bu haberi dört gözle okuyun! Yeni yılda maaşlara ne kadar zam yapılacak

TÜİK, geçtiğimiz günlerde merak ile beklenen temmuz ayı enflasyon rakamını açıklamıştı. Bunun sonucunda ise SGK uzmanı Özgür Erdursun memur, memur emeklisi, SSK ve Bağ-Kur emeklilerine 1 Ocak'ta ne kadar zam yapılacağını duyurdu. İşte detaylar…TÜİK, merakla beklenen temmuz ayı enflasyon rakamlarını duyurdu. Bunun sonucunda tüketici fiyatları sadece temmuz ayında yüzde 2.37 artarken, yıllık enflasyon ise yüzde 79.6 olmuş oldu. Bu rakamlar ile ilgili açıklamalarda bulunan Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun, memur, memur emeklisi, SSK ve Bağ-Kur emeklisi kişilere 1 Ocak 2023’te ne miktarda zam yapılacağını duyurdu.

Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun, ilk olarak TÜİK tarafından bildirilen enflasyon rakamına dair açıklamalar yaptı.

EYT konusunda da yaptığı açıklamalar ile de Sosyal Güvenlik Uzmanı ve İktisatçı Özgür Erdursun ise geçtiğimiz günlerde açıklanan enflasyon rakamlarına dair resmi sosyal medya hesabı Twitter’dan paylaşımlarda bulundu.

Memur, memur emeklisi, SSK ve Bağ-Kur emeklisi bu haberi dört gözle okuyun! Yeni yılda maaşlara ne kadar zam yapılacakSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.