Mersin OSB’de 200 sanayici yatırım için bekliyor!

Mersin OSB’de 200 sanayici yatırım için bekliyor!

MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, “Mersinli sanayiciler yatırımlarına ara vermeden devam edecek. 3’üncü OSB’de 200 sanayici yatırım için bekliyor” dedi.MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, “Mersinli sanayiciler yatırımlarına ara vermeden devam edecek. 3’üncü OSB’de 200 sanayici yatırım için bekliyor” dedi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, ekonomik seferberlik çağrısı tüm OSB'lerde karşılık buldu. Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, 2017 yılı içerisinde Mersinli sanayicilerin hız kesmeden üretim yapmaya devam edeceklerini, 3'üncü organize sanayi bölgesinde 200 sanayicinin yatırım için müracaat ettiğini söyledi.


"DEVLETİN YANINDAYIZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısından sonra 2017 ve sonraki yıllarda da Mersinli sanayicilere güvendiklerini belirten MTOSB Başkanı Sabri Tekli, "Ülkemiz çok sıkıntılı günlerden geçti, geçiyor. Sayın Cumhurbaşkanımız ekonomik seferberlik çağrısında bulundu. Bu zorlu günleri birlik olursak aşabiliriz. Mersinli sanayicilerin üzerine düşeni yapacağına eminim" dedi.


GÜVENİN GÖSTERGESİ

Mersinli sanayicilerinin ülkesine olan inancını hiçbir zaman yitirmediğini kaydeden Başkan Tekli, "3. organize sanayi bölgemizde çalışmaların sonuna geldik. Şu ana kadar bu bölgede yatırım yapmak için müracaat eden 200 sanayicimiz var. Bu da bölge sanayicilerimizin ülkesine ve geleceğe olan güveninin en açık göstergesidir. Sanayicimiz ülkesine, geleceğe güveniyor" diye konuştu.


Sabah