Mesa Kartall ne zaman teslim?

Mesa Kartall ne zaman teslim? Mesa Kartall ne zaman teslim?

Firma: Mesa Mesken Sanayii A.Ş.

Proje: Kartall Mesa

Mesa Kartall ne zaman teslim? sorusuna Nisan 2014 yılı olarak yanıt veriliyor. Mesa Kartall Evleri projesinde ödemeler yüzde 50 peşinattan sonra, 6 ay vadeli olarak yapılıyor...
İstanbul'un Anadolu yakasında Kartal bölgesinde yükselen Mesa Kartall Evleri projesi tek blok olarak inşa ediliyor. Mesa Kartall Evleri projesi 32 katlı olarak yükseliyor. Mesa Kartall ne zaman teslim sorusundan önce projeden bahsedelim.


Mesa Kartall Evleri projesi Mesa Mesken Sanayi A.Ş tarafından hayata geçiriliyor. Mesa Kartall Evleri projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri tasarlandı. Mesa Kartall Evleri'nde daireler 61 - 168 metrekare arasında büyüklüğe sahip.


Mesa Kartall Evleri satış ofisi ile 0216 451 93 70 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz. Mesa Kartall Evleri projesinde konut ödemeleri yüzde 50 peşinattan sonra, kalan yüzde 50 için teslim tarihinden itibaren 6 ay vadeli olarak yapılıyor.Mesa Kartall ne zaman teslim?


Mesa Kartall ne zaman teslim sorusuna 2014 yılının Nisan ayı olarak yanıt veriliyor. Mesa Kartall Evleri projesinde 1+1 daireler 61 metrekare, 2+1 daireler 107 metrekare, 3+1 daireler 168 metrekare olarak tasarlandı.


Kartal'da Yakacık bölgesinde yükselen Mesa Kartall Evleri projesi içerisinde fitness merkezi, sauna, buhar odası, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, spor alanları, dinlenme alanları, hobi odası gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.Mesa Kartall projesi nerede?

Mesa Kartall Evleri adres : Cumhuriyet Mh. Mermer Sk. No:16 Kurfalı Yakacık Yanyol 34876 Kartal-İstanbul Mesa Kartall iletişim bilgileri

Telefon: 0216 451 93 70

Web Adresi: www.mesakartall.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor