01 / 07 / 2022

Mesa Marmara Kartal'da fiyatlar 616 bin 500 liradan başlıyor!

Mesa Marmara Kartal'da fiyatlar 616 bin 500 liradan başlıyor!

Eşsiz Adalar manzarası, merkezi konumuyla yeni bir sahil yaşamının kapısını aralayan Mesa MARMARA, Kartal sahilinde yükseliyor. Projede fiyatlar 616 bin 500 liradan başlangıç gösteriyor.MESA'nın yüksek kalitesi ve standartlarını taşıyan Mesa Marmara, eşsiz Adalar manzarası, merkezi konumu, ulaşım kolaylıkları ve benzersiz sahil yaşamıyla sadece seçkin bir hayat değil, ayrıcalıklarla dolu bir dünya sunuyor.


Sahil ve deniz manzarasının keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz Mesa Marmara'da, her sabah güne Adalar manzarasıyla uyanmanın, evinizden çıkınca birkaç adımda ulaşacağınız sahilde denizin kıyısında yürüyüşler yapıp bisiklete binmenin, çocuklarınızın deniz kenarında parklarda özgürce oynayarak büyümesinin, 10 dakikada ulaşacağınız Bağdat Caddesi'nde dostlarınızla buluşmanın ya da alışveriş yapmanın keyfini yaşayacaksınız.


Tüm ihtiyaca göre daire alternatifleri sunuyor 

105 konuttan oluşan Mesa Marmara'da 96 metrekare ve 111 metrekare büyüklüğünde 2+1 daireler, 122 metrekare büyüklüğünde 3+1 daireler yer alıyor.


Bölgedeki ilk MESA Projesi Sahill MESA'ya komşu, 3.900 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Mesa Marmara özel kapalı otoparkı, çocuk oyun alanı, fitness merkezi, açık yüzme havuzu ve 7/24 güvenlik hizmetiyle sahilde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.


Mesa Marmara'da fiyatlar 616 bin 500 liradan başlıyor

Lansmana özel avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunan Mesa Marmara'da daireler Haziran 2017'de teslim edilecek. Kartal'da sahilde, denizle iç içe yaşamlar sunan seçkin projede 2+1 daireler 616 bin 500 lira'dan başlayan peşin fiyatlarla, 3+1 daireler ise 828 bin lira'dan başlayan peşin fiyatlarla satışa sunuluyor.


Ulaşım dakikalar ile sınırlı

Ayrıcalıklı yaşamlar sunan Mesa Marmara, ulaşım kolaylıklarıyla da İstanbul'un artan trafik yüküne eşsiz alternatifler sunuyor. Kartal sahilinde yükselen proje, İstanbul trafiğini büyük ölçüde rahatlatması beklenen, Asya-Avrupa geçiş güzergahına sahip Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattının devreye girmesiyle Pendik'e kadar devam eden hızlı tren sistemine dahil olacak lokasyonda yer alıyor.


Mesa Marmara Kadıköy-Kartal Metrosu Yakacık Durağı'na 10 dakika, İDO Kartal İskelesi'ne 2 dakika, E-5 Karayolu'na 5 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 20 dakika, Bostancı – Bağdat Caddesi'ne ise sadece 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.


Sözcü