Mesa projelerini Düsseldorf'a taşıyor!

Mesa projelerini Düsseldorf'a taşıyor! Mesa projelerini Düsseldorf'a taşıyor!

MESA, 8-10 Şubat 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde gerçekleştirilecek olan Evim Türkiye Fuarı’nda projelerini tanıtacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın desteği ile Evim Türkiye Fuarı’na katılan MESA, başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa'da yaşayan yabancıların Türkiye'de gayrimenkul yatırımı yaparak, yatırımcı Türk vatandaşı olmaları için de ciddi bir yatırım fırsatı sunuyor.

Konutun kalite ve güven ile anılan markası MESA; İstanbul’daki projeleri MESA ORMAN, MESA ÇUBUKLU 28, MESA KOZ, MESA CADDE, YEŞİLYAKA KORU, YEŞİLYAKA SU ve MESA GÖKADA, Bodrum’da hayata geçirtiği MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ, Ankara’da ise PARK MOZAİK, projeleri ile Evim Türkiye Fuarı'na gelenlere avantajlı ve özel ödeme koşullarıyla projelerini tanıtacak.

Yurt Dışında Yaşayan Türklerin Tercihi ‘MESA CADDE

Gayrimenkul sektörünün güçlü temsilcileri MESA, ASLAN YAPI ve CABA ortaklığında İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen MESA CADDE, yurt dışında yaşayan Türklerin gözdesi oldu. Adalar manzarasının yanı sıra sahil aksına yürüme mesafesindeki benzersiz konumu ve ulaşım kolaylıklarıyla konut sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi olan MESA CADDE, yurtdışında yaşayan Türklerden son dönemde yoğun ilgi görüyor. Bu ilgi sonucunda son dönemde gerçekleştirilen satışların yaklaşık yüzde 35’i yurtdışında yaşayan Türklerin yatırımına yönelik gerçekleşti.

MESA GÖKADA ile Maltepe’de Yaşam Standartları Yeniden Belirleniyor

49 bin Euro’dan başlayan fiyat avantajı ile MESA GÖKADA projesi, ayrıcalıklı bir yaşam sunan nitelikleri ile bölgenin referans projeleri arasında yer alırken, Maltepe’nin yaşam standartlarını eşsiz adalar manzarası ve tertemiz orman havasıyla yeni zirvesine taşıyor.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda E-5 ve TEM’e kolay erişimi, benzersiz konumu ile MESA GÖKADA tüm ulaşım merkezlerine kısa ve kolay ulaşım imkânı sağlarken, metro ile ulaşım kolaylığına da MESA GÖKADA sakinlerine sunuyor.

Benzersiz ayrıcalıklar MESA KOZ’da

Housekeeping ve Concierge gibi hizmetler ile seçkin yaşama dair tüm ihtiyaçlara kusursuz cevap veren MESA KOZ, İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli keşişim noktasında sakinlerine büyük ayrıcalıklar da sunuyor. Birçok AVM, hastane ve eğitim kurumu MESA KOZ’a sadece birkaç dakika mesafede bulunuyor. MESA KOZ’da birkaç adımla 2 metro hattı da kullanılabiliyor. Proje, Sahil Yolu, Minibüs Yolu, E-5, TEM, Şile Yolu, Kuzey Marmara Yolu’na ve boğaz köprülerinin her üçüne birden kolay ve doğrudan bağlanma imkanı sağlayan kesişme noktasında bulunuyor. MESA KOZ, istenildiğinde yine birkaç adımda alışveriş için bir AVM’ye ya da yürüyüş için birkaç dakika içinde Bağdat Caddesi veya Sahil Yolu’na ulaşım imkanı sunuyor.

Kişi Başına Düşen En Yüksek Yeşil Alan MESA ORMAN’da

Çubuklu’da sırtını şehrin oksijen depolarından biri olan 1.5 milyon metrekarelik İstanbul Kent Ormanı'na yaslayan ve doğal gölün hemen yanı başında yer alan MESA Orman hem doğanın hem ulaşımın kalbinde bulunuyor. Ormanın içerisinde şehrin kalbindeyken; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 10 dakika, Çubuklu-İstinye Feribot İskelesi’ne 5 dakika , Levent ve Maslak’a 15 dakikada ulaşmak mümkün. Ayrıca projenin 3. Köprü’ye yakınlığı sayesinde yeni havalimanına da kolayca ulaşılabiliyor.

MESA Orman, içinde bulunduğu doğayı tamamlayacak, yaşama dahil edecek şekilde dizayn edilirken az katlı yaşam seçenekleri ile Avrupa mimarisine uygun olarak dizayn edildi.

Eşsiz bir Atmosfer, Zevk ve Prestij Sahibi Ayrıntılar ÇUBUKLU 28’de

Ekim 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilecek proje bir tarafta eşsiz orman manzarası bir tarafta ise panoramik boğaz manzarasıyla eşsiz bir yaşam sunuyor. Yalın, estetik ve fonksiyonel bir çizgi ile tasarlanan MESA Çubuklu 28 projesinde zengin yaşam seçenekleri yer alıyor. Yatay mimariye sahip projede az katlı tasarlanan bloklarda, tüm detaylar mükemmel yaşam için özel olarak dizayn edildi.

Mesa Kalitesini Bodrum’da Arayanlara MESA BODRUM Akustik Bir Yaşam Sunuyor

MESA; Bodrum’un en özel koylarından birinde MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ ile çok özel bir proje hayata geçiriyor. Bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen, dört mevsim keşfedilmeyi bekleyen doğası, denize sıfır konumu ve konforun tasarıma dönüştüğü tüm ayrıntılarla, Private Luxury bir yaşam konseptini Muğla Bodrum’da hayata geçiriyor.

PARK MOZAİK’ten Hemen Teslim Fırsatı

İnsanı ve yaşam kalitesini önceliklerinde ilk sıraya yerleştiren Park MOZAİK projesi, Ankara’nın yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yükseliyor. Her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiren Park MOZAİK’te konut teslimleri, 2016 yılının Aralık ayında başladı. Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir iki büyük firması TEPE ile MESA ortaklığının güçlü yapısı ve iki inşaat devinin deneyimi, Park MOZAİK’i tercih edenlere yüksek yaşam standartları ile birlikte kazandıran, sağlam ve güvenilir bir yatırım yapma imkanı da sunuyor.

 

http://www.mesa.com.tr/