Metroport şehrin ortasında golf keyfi sunuyor!

Metroport şehrin ortasında golf keyfi sunuyor!

Bahçelievler'de hayata geçirilen Metroport Alışveriş Merkezi (AVM), günlük iş rutinlerinin dışına çıkmak isteyenler için çatışında bulunan 200 metrekarelik alana sentetik halıdan oluşan malzemeyle mini golf sahası kuruyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Golf tutkunlarına hizmet verecek olan saha, günlük iş stresinden bir süreliğine kurtulmak isteyenler için de ideal. Yaşam alanlarının genişletilmesi ve görüntü açısından da farklılık yaratacak olan mini golf sahası şehrin ortasında golf keyfini sürmek isteyenlerin vazgeçmeyecekleri bir yer olacak. Metroport CEO'su Hakan Buvan, Türkiye'de "Busidence" kavramıyla bir ilke imza attıklarını belirterek " Metroport AVM'nin terasında yapacağımız mini golf sahasıyla da farklılığımızı ortaya koyuyoruz" dedi.

1990 yılının ortalarından itibaren geniş kitlelere ulaşan ve bugün dünyada sayıları 15 milyonu aşkın mini golf oyuncusu, bu sporu 9'ncu popüler spor durumuna taşımışlar. Türkiye'de sevilen sporlardan olan mini golf İstanbul'da da bir çok yerde bulunan sahalarda oynanabilmekte ve mini golf festivalleri düzenlenmekte.

Terasına golf sporunu sevdirmek ve hoşça vakit geçirmek için mini golf sahası kurulan Metroport 30 bin metrekarelik alanda inşa edildi. Gül İnşaat, Keleşoğlu Group ve AOG konsorsiyumu ile inşa edilen Metroport AVM, Türkiye'de bir ilk olan Metroport Busidence'in tam ortasında kurulu. Havaalanına yakınlığı ve metro durağına sahip olması ile avantajlı bir konumda olan Metroport AVM 5 katlı bir yapı. İçinde 100 mağazaya uygun bölüm yer alan Metroport AVM'de 5 sinema salonu, foodcourt bölümünde 28 adet cafe ve restaurantın işletilebileceği bölümler bulunmakta. Ayrıca 250 yatak kapasiteli bir hastane de Metroport AVM ve kompleks içinde bulunan diğer birimlere hizmet veriyor.100'ü açık alanda olmak üzere 850 araç kapasiteli otoparkın olduğu AVM 'de, terzi, oto yıkama ve kuru temizleme hizmetleri de alınabilmekte.

pus