Meydan Ardıçlı Evleri fiyat listesi!

Meydan Ardıçlı Evleri fiyat listesi! Meydan Ardıçlı Evleri fiyat listesi!

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Meydan Ardıçlı

Meydan Ardıçlı projesinde konut ve ticari alanlara yer veriliyor. Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığı tarafından hayata geçirilen proje 545 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor...67 bin metrekare alan üzerine 27 blok olarak inşa edilecek olan  Meydan Ardıçlı  projesi konut, rezidans ve alışveriş merkezinden meydana geliyor. Proje 230 bin metrekare kapalı alana sahip. 


Toplam 1.683 daire ve 121 adet ticari alana yer verilen Meydan Ardıçlı projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire seçenekleri mevcut. Proje Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığının imzasını taşıyor. 


Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin büyüklükleri 41 ila 228 metrekare arasında değişiyor. Projedeki ticari alanların büyüklükleri ise 35 ila bin 122 metrekare arasında değişiyor. 


İstanbul Esenyurt'ta yükselen Meydan Ardıçlı Konutları ortak alanlarında, sauna, fitness, yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun alanı, otopark gibi imkanlar da sunuluyor. 


Meydan Ardıçlı projesinde lansmana özel, sınırlı sayıda daire için fazladan indirim fırsatı sunuluyor. 60 aya kadar şirket bünyesinde vade imkanı sunulan projede, peşin alımlarda ise ekstra yüzde 10 indirim fırsatı var. 15 Ekim’e kadar sürecek olan kampanyada ayrıca kişiye özel ödeme planı da seçenekler arasında yer alıyor. 


Meydan Ardıçlı Evleri fiyat listesi!


Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin TL ila 4 bin TL arasında değişiyor. Esenyurt Meydan Ardıçlı projesi 545 milyon TL yatırım bedeline sahip projede teslimler 2019 yılının son çeyreğinde yapılacak. 


Tel : 0850 460 90 70  

Web: http://meydanardicli.com.tr 

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor