Mia Bornova fiyatları 256 bin TL'den başlıyor!

Mia Bornova fiyatları 256 bin TL'den başlıyor!

Firma: Serkan Orkun İnşaat

Proje: Mia Bornova


Mia Bornova projesi İzmir Bornova'da Serkan Orkun İnşaat tarafından hayata geçirildi. Mia Bornova projesinde fiyatlar 2+1'lerde 256 bin TL'den başlıyor...


Orkun İnşaat tarafından inşaa edilmekte olan Orkun  Mia Bornova  projesi  İzmir  Bornova’da yer alıyor. Tek bloktan oluşan “Orkun Mia Bornova” projesi toplamda 45 konut 6 dükkandan meydana geliyor. Dört farklı tipten oluşan 2+1 daireler Alsancak, Foça, Urla ve Alaçatı isimlerini taşıyor.
 

Daire büyüklükleri 79,5 ile 147 metrekare arasında değişiyor. “Orkun Mia Bornova” projesi 10 katlı olarak tasarlanıyor. Orkun İnşaat “Orkun Mia Bornova” projesinde yüzde %10 peşin geri kalan ödeme ise banka kredisi ile taksitlendirilebiliyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.
 

Temmuz 2019 ‘da teslim edilmesi planlanan “Orkun Mia Bornova” otogara, çevre yolu çıkışına, yeni yapılacak metro güzergahına, Kamil Tunca Bulvarı’na yakın konumdadır.

Sosyal yaşam alanı olarak da Point Bornova alışveriş merkezine de yürüme mesafesinde olup Forum alışveriş merkezine, Ege Üniversitesi’ne, Ege Üniversitesi Hastanesi’ne, Yaşar Üniversitesi’ne yakın konumdadır.
 

Orkun Mia Bornova projesinde;

Dairelerde ebeveyn banyosu,
Elektrikli panjur sistemi,
Profesyonel apartman yönetimi,
2 adet 10 kişilik asansör
Orkun Mia Bornova projesininin sosyal olanakları arasında;
Açık / Kapalı Otopark,
Spor Salonu,
Güvenlik,
Çocuk oyun alanı olanakları da olacak. 
 

Mia Bornova İzmir fiyatları!

Alaçatı Daireleri 256 bin TL’den başlıyor
Foça Daireleri, 371 bin TL
Alsancak Dairesi, 435 bin TL’den satışa sunuluyor.
 

Mia Bornova iletişim!
0232 216 29 88
http://www.serkanorkun.com/planlanan-projeler/1039/mia
 


projeye sor