08 / 12 / 2022

Milli Emlak 33 bin TL'ye hem imarlı hem de KDV'den muaf arsa satacak!

Milli Emlak 33 bin TL'ye hem imarlı hem de KDV'den muaf arsa satacak!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan Aralık ayı ihale ilanları arasında konut imarlı arsa da yer alıyor. Söz konusu arsanın satış bedeli 33 bin TL olarak belirtildi.Yeni bir arsa yatırımı yapmak isteyen vatandaşların radarına giren Aralık ayı ihale ilanlarını resmi web sitesi üzerinden yayımlamayabaşlayan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü şimdi de 33 bin TL'ye imarlı arsa satacak.

Konut imarlı olarak belirtilen arsa Konya ili Meram ilçesinde yer alıyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesinde yer alan ilana göre söz konusu arsa Kayhüyük Köyü'nde yer alıyor. 

Milli Emlak 33 bin TL ye hem imarlı hem de KDV den muaf arsa satacak!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinde yer alan detaylara göre, satışa sunulan arsanın satış ihalesi 1 Aralık 2022 tarihinde saat 15:10'da yapılacak.

Milli Emlak tarafından satışa çıkarılan konut imarlı arsanın taşınmaz numarası 42020117501 olarak belirtildi. Yine resmi internet sitesindeki detaylara göre, satışa çıkarılan imarlı arsanın alanı 66,76 metrekare.
Geri Dön