Milli Emlak´tan 5 ilde satılık 7 sosyal tesis!

Milli Emlak´tan 5 ilde satılık 7 sosyal tesis!

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü yedi adet sosyal tesisi satışa çıkardıDaha önce 2-6 Ağustos 2010 tarihleri arasında satış ihalelerinin yapılacağı duyurulan İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Muğla ve Bursa illerinde, Maliye Bakanlığı´nın kullanımında bulunan 12 adet tesisten 7 adedinin ihale tarih ve saatleri ile geçici teminat oranları yendien belirlendi. Satışa konu taşınmazların ikisi Ankara´da , ikisi Muğla´da, diğerleri de Antalya, Bursa ve İzmir´de bulunuyor. Üzerlerinde sosyal tesis bulunan taşınmazların yüzölçümleri 193 metrekare ile 22 bin 581 metrekare arasında değişiyor.
Satışa çıkarılan taşınmazların tahmini bedelleri ise 500 bin TL ile 46 milyon 180 bin 369 TL arasında. İhaleler 18 Ağustos ile 31 Ağustos 2010 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Nagihan Arat/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.