Milyarlık projeler Avrupa'da görücüye çıktı!

Milyarlık projeler Avrupa'da görücüye çıktı! Milyarlık projeler Avrupa'da görücüye çıktı!

Sabah'ın emlak buluşmalarının 2'nci ayağı Almanya’nın Stuttgart şehriyle Hollanda’nın başkenti Rotterdam’da gerçekleşti...Sabah'ın emlak buluşmalarının ikinci ayağı Almanya’nın Stuttgart şehriyle Hollanda’nın başkenti Rotterdam’da gerçekleşti. Milyarlık gayrimenkuller Avrupalı Türkler için görücüye çıkarıldı.

Sabah'tan Seda Tabak'ın haberine göre; Yoğun ilgi gösterilen etkinliklere Türkiye'nin en önemli inşaat firmaları katıldı. Buluşmada, firmalar sıcak satış yapma imkanı buldu.

ÜÇÜNCÜ ADRES FRANKFURT

Sınırlı sayıda konutun yatırımcıya tanıtıldığı organizasyonların üçüncü adresi ise 15-16 Aralık'ta Almanya'nın ticaret ve finans şehri Frankfurt olacak. Eylül ayında başlatılan tarihi fırsat kampanyası Avrupa emlak buluşmalarına damga vurmuştu. Avrupalı Türkler, 20-21 Ekim'de yapılan Berlin ile 27-28 Ekim'de gerçekleştirilen  Köln buluşmasına da yüksek katılım ve yoğun ilgi gösterdi.

Toplamda 200 milyon liralık satış yapılan organizasyonda yatırım yapmak isteyen vatandaşları en çok kampanya kapsamında düşük faiz oranıyla fiyatlarda yapılan indirim cezbetmişti.